НЕ на проектите "ТРАКИЯ БЕЗ ГРАНИЦИ" и "ЕВРОРЕГИОН ТРАКИЯ"


Гост

/ #14

2013-12-13 06:33

Вече тези управници взеха прекалено много да си позволяват ! Всички искат да заграбят България, защото е кръстоносна държава ! Ако затворим всички граници никой не може да мърда на никъде и ще има да си стои в своята държава ! Ще умрат от глад и жад ако не пуснем ТИР-овете да минат през България пък да не говоря за Турция ! Сами ще дойдат да се молят
България е разположена на кръстопът ! Всичко минава през България ! Навремето хан Аспарух не е бил толкова тъп както сега нашите глупаци наречени министри ! Газ Металургия Храна Вода всичко идва от тук
Сливен е бил кръстоносен път и всички са минавали от тук тогава затова се казва града на добри желязков фабрикаджията ! Ще имат те вълна или лампи ма друг път !
Да не говоря за Васил Коларов Динамо и прочие ! Ще си купи части за колата ма на кукуво лято
Сливен е града с най много заводи Ми да не говоря сега японската фирма Тойота и още каква беше една пак е в нашия град ! Завода за металорежещи мащини съкратено ЗММ ми Светлина ! Толкова са много Топливо ! Тецовете ! Ако се затвори границата ще изпукат в другите държави ! Производството на кисело мляко и сирене и риба пак е тук
Ние заминаваме нататък да им ядем развалените домати дето са внос от БГ ! Моя приятел нали живее в Лондон ! Човека вика да си изповръщаш червата ! И като се има предвид че има закон на повече от 150 км да не се носи храна и нашите домати и храни пътуват ! Той защото работи в заведение за обществено хранене и вика картината е ужасна !как няма да изхвърлят земеделците 150 тона домати ! Изкупуват ги по 15 - 20 ст ей сега ги гледам на магазина 2,50 ! Ми може ли такова нещо ! Хората на пазара като стане вечерно време и ги хвърлят в реката !
После тука ще ми се пише ЕС на много дащен аз работя в Общинска администрация на хората 5 месеца пари не са им дали щото не са преведени от София !