Не на връщането на цигарения дим в заведенията


Гост

/ #4489 Re: Re: Re: Re: Re: Re: до 4482

2013-12-04 06:19

#4488: Александър - Re: Re: Re: Re: Re: до 4482

Моя милост отказа цигарите след 18-20 години "стаж". Направих го по своя собствена воля, без някой да ме кара и не по здравословни причини. Просто реших, че ми стига толкова дим и това беше!
Всяка година
в работата ми ни правят изследвания и дробовете ми са по-чисти от никога не пушили хора... просто имам късмет, че не живея в центъра на града. В момента, в който наложиха тоталната забрана ми идваше да пропуша наново, само и само да не е тяхното. Съжалявам, но за мен е демократично сам да избера как да живея и какво да правя! И да не ми излизат с простотиите за здравните осигуровки, че пушачите трябва да плащат повече... и като пушач и като непушач плащам двойно за здраве. Плащам и за онези, които са непушачи, но не плащат. На този етап не ми се е налагало да ползвам здравни услуги (слава богу), но за сметка на това, някой ползва такива на мой гръб. Така че... който казва, че се умирисва в заведенията... сапуна и топлата вода са измислени преди много години! На всичко отгоре имало и автоматични перални.