Петиция към главния прокурор Борис Велчев


Гост

/ #1631

2011-05-30 16:55

Абсолютно подкрепям Волен! Не може всеки ден да слушам воя на джамията до нас. На повечето хора това им е безразлично, защото не живеят до джамия и не са наясно какъв тормоз е това, и ми говорят за етнически мир и прочие...! Аз живея до джамията в центъра на Пловдив и работя до другата джамия, пак в центъра на Пловдив... не само в София, а и навсякъде трябва да се спрат тези тон колони, да си се молят вътре и толкова ... аз уважавам другите религии, както аз си влизам в църква и се моля тихо, така и те трябва да го правят, а не да нарушават обществения ред. Аз не мога да разбера защо турците и циганите много държат когато празнуват или се молят целия свят да разбере за това... живяла съм и в циганска махала, същия манталитет, всеки ден по минимум 2 сватби на ден, цял ден тон клоните дънят... в най-големите жеги човек не смее да отвори прозореца защото влиза безобразен шум. Незнам за другите но аз цял живот живея под този тормозещ изнервящ шум ,първо на циганите и денонощните им сватби, после от джамиите... аз в България ли се намирам или къде. И циганите и джамиите са все в центъра на града, човек трябва да избяга накъде на село от тях явно, за да могат те да си живеят необезпокоявани. Още от ранните си детски години съм жертва на един експеримент който се нарича кв.Столипиново, да се приобщят циганите и българите да живеят заедно...живяхме там 10 години, що кошмари съм преживяла само аз си знам... изкуствено цените на жилищата се смъкнаха и всеки, който искаше да се изнесе трябваше да подари жилището си за символична сума и то пак на цигани, представете си голям 90 квадрата апартамент за 25 000 лв и после цял живот робуваш на банките за да се махнеш от този експеримент и тормоз. За мое щастие отидох в центъра на града, и пак вой на джамии и фереджета ... кой и кога ще защити моите права, и не съм само аз има хиляди като мен ... Всички като мен ще гласуват за Волен и той никога няма да излезе от парламента защото хората пак ще го вкарат!