Петиция към главния прокурор Борис Велчев
Гост |
/ #3842011-05-22 18:05Ясно се видя че ислямистите първи нападнаха. Всички медии мълчат. Ранени имаше и от двете страни. Депутатката Деница Гаджева е със седем шева на главата. МВР задържа само атакисти, и нито един от турските нападатели. Също така не задържа този религиозен фанатик размахващ НОЖ срещу българи. http://store.picbg.net/pubpic/F8/73/b8e49a3cb1a6f873.jpg Кой ходи да изповядват своята религия с нож? Митинга е срещу воя на джамиите и окупирането на обществени площи и тротоари от молитвените килими, а не митинг срещу правото на всеки свободно да изповядват своята религия както някой МАНИПУЛАТОРИ се опитват най-нагло и подло да излъжат. Деница Гаджева: Агресията дойде от страна на ислямистите. Агресията не е от страна на господин Сидеров, агресията е от страна на ислямистите, така Деница Гаджева, депутат от "Атака", коментира в студиото на "Панорама" събитията от днес пред джамията в София. Тя обясни, че партия "Атака" е провеждала протестни митинги против звуковия терор от джамиите, по-специално тази, която е в центъра на столицата от 2006 година насам. "Това е първият случай, в който ни нападат с камъни, дъжд от камъни, а знаете много добре, че в някои държави така се извършват и ритуални убийства на хора", каза още тя. Деница Гаджева разказа, че раната й е дълбока и сериозна, но не можа да посочи кой я е ударил. Тя изрази надежда записите на случилото се да помогнат извършителят да бъде разпознат. Според нея това е било организирано нападение над симпатизантите на "Атака" и ислямистите са започнали конфликта. Тя заяви, че едно от лицата, присъствали на баталните сцени е Али Юзеиров, основател на протурската забранена от закона партия ОТОМАН. Деница Гаджева добави, че запалването на килимчетата на поклонниците е станало, след като първите са започнали да хвърлят камъни по симпатизантите на "Атака". Гаджева беше категорична, че случилото се днес не е предизборна кампания. |
|
За максимална ефективна присъда за Габриела Сашова и Красимир Георгиев, и за законодателни промени, предвиждащи по-тежки наказания за престъпления, извършени срещу животни!
Отворено писмо против ЗАДЪЛЖИТЕЛНОТО религиозно обучение
Насилието на Животните от Габриела Сашова и Красимир Георгиев
Преименуване летище Граф Игнатиево на Капитан Димитър Списаревски
Финансиране на кастрационна програма на национално ниво, контрол по ЗЗЖ,ЗВМД,НК325б
Борба срещу насилието над животни: За по-строги наказания и защита
Има ли нещо, което искате да промените?
Промяната не се случва, ако мълчите. Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото? Стартирайте социално движение, като създадете петиция.
Стартирайте собствена петицияДруги петиции, които може да Ви интересуват
В подкрепа на въвеждането на Религия-Християнство-Православие като редовен предмет в българските училища.
10651 Създадено: 2025-02-13
Отворено писмо против ЗАДЪЛЖИТЕЛНОТО религиозно обучение
8343 Създадено: 2025-02-08
За максимална ефективна присъда за Габриела Сашова и Красимир Георгиев, и за законодателни промени, предвиждащи по-тежки наказания за престъпления, извършени срещу животни!
202955 Създадено: 2025-03-14
Преустановяване на изграждане на нови соларни и ветрогенераторни паркове на територията на Кюстендилска област.
1302 Създадено: 2025-04-17
Гражданска подписка с искане за справедливо наказание за извършеното с особена дързост и цинизъм тежко криминално деяние срещу Денислав Данаилов Василев!
998 Създадено: 2025-04-22
За превръщане на сградата на Руското консулство във Варна в Културен дом
563 Създадено: 2025-04-30
Призив за спиране на незаконно изграждане на огромен фотоволтаичен парк и защита на околната среда в община Сухиндол
560 Създадено: 2025-04-29
За запазване правото на родителите да извиняват отсъствия до 15 дни годишно
12220 Създадено: 2025-04-16
Подписка срещу уволнението на директора на НИНКН - арх. Петър Петров
736 Създадено: 2025-04-19
Петиция с искане за средства за проектиране и изпълнение на воден цикъл в квартал Коматево
568 Създадено: 2025-04-10
За превръщане на сградата на Руското консулство във Варна в иновативна детска градина
238 Създадено: 2025-04-22
Не! На задължителното споделено родителство
1871 Създадено: 2025-03-05
Подкрепям конструктивен диалог с Павлин Николов относно Спартак Варна
175 Създадено: 2025-04-28
Да превърнем изоставения терен на бившето военно поделение над магазин Алати в обществен парк.
758 Създадено: 2025-04-08
Минимум 20 млн от годишния бюджет на Столична община за имоти за зелени площи!
950 Създадено: 2025-04-01
НЕ УНИЩОЖАВАЙТЕ ЕКО-ПАРК БАДЕЛЕМА!
1024 Създадено: 2025-03-24
Природа без клетки! Граждани ПРОТИВ изграждането на зоологическа градина в град Пловдив!
808 Създадено: 2025-04-14
ЗА РЕФОРМА НА БЪЛГАРСКАТА СЪДЕБНА СИСТЕМА
100 Създадено: 2025-04-25
Обновление на квартал Изток
87 Създадено: 2025-04-29
ПОДПИСКА ЗА ЕФЕКТИВНА ПРИСЪДА ЗА УБИЕЦА НА ПЪТЯ НА СИЯНА
33721 Създадено: 2025-04-02