Не на връщането на цигарения дим в заведенията

рупен топчиян

/ #1917

2013-05-28 20:42

При положение че 70 на сто от българите пушат не виждам защо в местата за увеселение трябва да се забранява това удоволствие.и стига с това мислене за здравето.отказвам цигарите в мига в които забранят на заводите да бълват отрови.когато колите са екологични,когато спре да ме вали жълт дъжд,когато храните в магазина са истински,когато.......няма да ми стигне мястото да изброявам колко неща всекидневно ме тласкат към гроба.но при положение че аз плащам данък на държавата всеки път когато си купя кутия цигари и някои да ми се прави на девица е малко нагло.защо вместо да забранят пушенето не забранят продажбата на цигари.така че хаиде да спрем с тази популистика.не трябва да се пуши в болници,банки училища и други такива обществени сгради.но да седна да си пия кафето и да излизам навън за да си запаля една цигара с него е смешно.кръчмата е место за увеселение и разумен порок.а не църква.на които му е одимено и задушно да отива другаде.защото от това което знам в заведенията в които собствениците нарушават глупавата забрана работата върви.тези които я спазват гледат тъжно празните маси.и още нещо ако се отворят две абсолютно еднакви заведения това с разрешено пушене ще е пълно ,другото пустош и самота.за какво говорим тогава.за удоволствието на едно мижаво малцинство да малтретира огромна част от българския народ.даваите.вчера цигарите забранихте утре иде ред и на секса.след 30 години в българия ще има само роми.тях забрани не ги ловят.затова и ще оцелеят