Не на връщането на цигарения дим в заведенията


Гост

/ #1855 Re: Re: Re: Re: Re: Panglot

2013-05-28 19:45

#1813: Panglot - Re: Re: Re: Re: Panglot

Нали осъзнаваш, че и твоите доводи не са от най-добре аргументираните, приятелю?
Не искам да споря. Всеки има глава на раменете - да си я носи. Да си взима осъзнатите решения. Не обичам, обаче, друг да взима решения за здравето ми. Хеле пък бай Пешо, дет' си е свикнал цЕл живот да пафка у колхоза. И си мисля, че сме уж европейско, уж хай левъл общество. И като такова, морално сме длъжни да не се убиваме взаимно по такъв тъп начин(има и по-креативни, нали). Иначе казано - пушачът има глава на раменете да пуши. Аз пък, имам глава на раменете, да си понеса последствията от действията, когато някой реши да трови детето ми, което седи до него и му влиза дим в носа(не говоря за нощен клуб, разбира се). Заради неначешан навик - ми тъпо е.
На практика почти всичко около нас е вредно, да. Но единствено от нас зависи да ограничим, доколкото е възможно, вредностите. Това не означава, че ще спра да посещавам заведения. Ще спра да посещавам тези, в които се пуши :) И ще си пуша отвън на въздух :)

Виждам, че имаш необходимият морал като пушач, отстоявай го, не плюй върху него.
Поздрави!