Не на връщането на цигарения дим в заведенията


Гост

/ #1766

2013-05-28 18:39

Не мога да разбера - има си правила, трябва да се спазват! Пушач съм и то страстен, тъкмо свикнах, че не мога да си правя кефа навсякъде (има си изключения, но тук ще замълча ;)) и ново 20 - ще отменят забраната за пушене! Факт е, че в БГ я въведоха доста драстично, та затова и имаше такава съпротива, но наистина съм тотално против на тази игричка "иди ми - доди ми" (в превод: "ще има цигарен дим в заведения, няма да има"). Все още си ратувам поне в голямо населено място да има 2-3 заведения (клубове за пушачи), всички останали да са за непушачи... Но като не може, не може. Искаме да има ред и правила, и в крайна сметка пискаме срещу всичко! И заведенията да не ми реват, че като не се пуши, фалират - ами да се стегнат и да измислят нещо атрактивно за клиентите си или пък да подобрят обслужването си - щото цигареният дим не е атрактивен (и това го казвам аз, която пуша кутия на ден) :) Това, че съм пушач, не ме прави идиот, та да оценя романтиката на пушенето отвън :) Останете си със здраве и дано популизмът този път не спечели :)