Заедно срещу Радев и сие

Ясна

/ #41 Re: Re: на колко деца нахапани от помияри помогнахте ???

2013-04-15 08:16

#28: sara - Re: на колко деца нахапани от помияри помогнахте ???

Аз съм хапана, детето ми е хапано, но никога не сме си помисляли да убием или направим нещо лошо с животно. Справяли сме се разумно, научили сме се да пазим правилно поведение, когато срещнем такова, което е агресивно. Обясних на сина ми проблема отначало докрай и разбра детето.  В него не е останала омраза и някякъв некултурен гняв, пораждащ хора, искащи да убиват живот още от най-ранна детска възраст. Такива като тебе дето ги говорят тези работи на никого в този живот не са подали и сламка. Това е пълно лицемерие! И ако искаш да знаеш истинската помощ изисква разум и добрина! Когато помогнем на животните и всяко си има дом, нахранено е и е спокойно, тогава няма да има нахапани хора, а не дай Боже и деца. Години наред садисти се вихрят, а такива като теб им позволяват с нещастните си напълно безсмислени приказки "ами децата, ами нахапаните хора" ! Нахапани деца ще има докато се избиват кучетата по най-жесток начин. Убийците им си прибират паричките, които ние сме им дали, и в следващите години се раждат двойно повече нещастни кученца и стават жертва на същите вампири, които утре ще започнат търговиия не ми се мисли с какво, може и с детски органи, просто защото са луди, а обществото им разрешава да съществуват. Хората, които разсъждават като теб, просто искате да убивате, не ви пука за нахапаните деца! На нас, на мен ми пука за тях! И искам да им помогна, като се прекрати с жестокостите вече! Тези, които крадат парите за кастрациите и храната- те, те са отговорни за нахапаните деца!!!

ХУМАННИ КЪМ ЖИВОТНИТЕ ПРИЮТИ- КАСТРИРАНЕ И ПУСКАНЕ, ВЪЗМОЖНОСТИ ЗА ОСИНОВЯВАНЕ НА ЖИВОТНИТЕ. НЕ НА ЖЕСТОКОСТИТЕ! ЖЕСТОКОСТТА ПОРАЖДА ЖЕСТОКОСТ! ТОВА Е РЕШЕНИЕТО НА ПРОБЛЕМА!