Ученическите стипендии да са 15 % от минималната работна заплата
Свържете се с автора на петицията
Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Ученическите стипендии да са 15 % от минималната работна заплата
|
Гост |
#12013-02-13 19:22Нека бъде подпомогната ученолюбивостта на младото поколение :)) |
|
| |
|
Гост |
#22013-02-14 00:3721лв са подигравка с нас!!! |
|
| |
|
Гост |
#32013-02-14 11:48Напълно разумно искане- дори бих казал, че стипендиите трябва да са 20 % от МРЗ. |
|
| |
|
Гост |
#42013-02-19 14:14Напълно нормално е да се стимулират децата. |
|
| |
|
Милков |
#52013-02-24 11:54Не може някакви шарлатани от парламента да си тъпчат джобовете с крадени пари, да имат по 6 апартамента и да се чудят как да останем по-прости за да ни управляват. Не може в чужбина един осмокласник да взема 100-150 евро или колкото беше, а нашият стимул да е едва 21 лв., с които не мога и едни маратонки да си купя. Или да си стягат задниците и да оправят държавата, а да не ми режат лентички наляво и надясно, или всички младежи ще напуснат родината си. Кога ще управляват тогава? |
|
| |
|
Гост |
#62013-02-24 12:51СТРАХОТНА ПЕТИЦИЯ!ДАНО ДА ПОЖЪНЕ УСПЕХ! |
|
| |
|
Гост |
#7 Re: гостси2013-02-24 12:56много си прав,Милков! |
|
| |
|
Гост |
#82013-02-24 12:59Не стига,че в седми клас учим неща,които извън България се учат в 10/11-ти клас,натоварват ни и не им пука,учителите не преподават като хората,образованието ни като цяло не е на ниво,пък сега и стипендиите да са малки!Хайде после ни упреквайте,че отиваме навън да учим,работим и живеем! |
|
| |
|
Гост |
#92013-02-28 20:33Това е една чудесна идея.Нека всички се включим. |
|
| |
|
Гост |
#102013-02-28 20:42davaite,21lv sa 4ista podigravka |
|
| |
Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)
2013-03-01 18:20- Date of removal: 2013-03-01
- Причина за премахване:
|
Гост |
#122013-10-13 15:09Моята в момента е толкова - 50 лева. |
|
| |
|
Луд учен |
#132014-12-02 18:24Мислех си че ходенето на училище е задължение и подготовка за живота, а стипендията е просто стимул.... Като искате пари хванете се на работа, а не чакайте само на родителите си и спрете да обикаляте кафетата и МОЛ-овете. Дрехите не правят човека, а ума. А с тази петиция показвате колко е закърнял ума на българския ученик. Нещастници................................................ |
|
| |
|
Гост |
#142014-12-03 14:17Дано постигнем нещо ... |
|
| |
|
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.