ОСТАВКА НА КАБИНЕТА ОРЕШАРСКИ

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията ОСТАВКА НА КАБИНЕТА ОРЕШАРСКИ


Гост

#1

2013-06-21 05:54

DOVIJDANEEEEEEE

Гост

#2

2013-06-21 07:56



Няма изход за излизане от кризата с този парламент и това правителство! Няма никакво значение какви мерки предлагат, какви хора избират – духа е пуснат от бутилката – отрицанието витае – демокрацията е изградена въз основа на доверие и представителство!
Независимо дали е упражнено правото на глас или дали дадения глас е довел да представителство в парламента, усещането за непредставеност и измама се разпространява като вирус. Досега не ми пречеше толкова много – само дразнеше . Да – ама преди да се пресече „моята червена линия” – онзи праг на търпимост и безразличие. Живея добре. Здрава съм и имам работа. Допълвам дупките в образованието на децата си ...и ги уча на толератност към различията ... Успешно оцелявах в състояние на „вътрешна емиграция”.
Досега. Но „вълната на моралния упадък ме заля. Аз съм отговорен човек и родител. Затова съм на улицата.
Искам Оставка.
Искам да видя платформи с конкретни предложения и да чуя дебати как ще постигнем оздравяване на икономическата среда прозрачно и законно , как ще направим съдебната система независима и работеща, как ще гарантираме доверие в институциите, какви ще са реформите в здравната система и образование , основани на конкурентност...
Няма никакво значение цвета на партията. Има значение миналото (опита, знанията, постиженията) и бъдещето (визията, как ще го постигнем). Знам само че хората не се променят, променя се обществото, променя се нагласата и търпимостта. Измамника и доносника не стават открити и прозрачни. Не защото не искат. Здравите морални устои оцеляват – това се хората, които искам да ме представляват! Те ще успеят да намерят верния път. Всичко друго се учи!
Искам Оставка. #ДАНСwithme



Гост

#4

2013-06-21 13:09

nqma vreme za chakane da ne se dopuskat da vlizat v parlamenta te mnogo barzo svarshiha kakvoto mogat nali se seshtate te drugo nemogat da si hodqt hora koito nemogat da se upravlqvat sas svoq kapacitet v glavata a dopuskat da go vodqt za nosa zaslujava sadbata si da si hodqt s dobro dokato ne mu e kipnalo na naroda
Мариана Ганева
Авторът на тази петиция

#5 Re:

2013-06-21 14:43

#4: - време му е на народа да му кипне,не става с добро с комунистите!


Гост

#6

2013-06-22 19:05

Прошка за грешки се иска в църква, не когато си начело на една държава, не когато си едва от часове поел такава огромна отговорност и правиш НЕДОПУСТИМИ и БЕЗОЧЛИВИ грешки! Това не са грешки, това си е чиста МАФИЯ, която просто трябва да бъде обезглавена!!! Няма нужда от обяснения и лирични отклонения, трябва просто да се действа!!! Долу този кабинет и никога повече не трябва тези всички депутати до един вътре в този парламент да се докосват до подобна отговорност!!!!

Гост

#7

2013-07-03 20:35

Исканията на хората са с една и единствена точка! О С Т А В К А НА КАБИНЕТА ОРЕШАРСКИ! Какъв диалог какви други разисквания искат,просто и кратко! ОСТАВКА!

Гост

#8

2013-07-04 06:21

Ще съм много доволна,ако тези лекета се изпарят не само от парламента и властта,а и от България!!!
ТЕ СА СРАМ И ПОЗОР ЗА БЪЛГАРИЯ!!!
ДА ЖИВЕЕ БЪЛГАРИЯ!!!

Гост

#9

2013-07-04 09:58

ОСТАВКА!!!Исканията на хората са с една, единствена точка - О С Т А В К А НА КАБИНЕТА ОРЕШАРСКИ! Какъв диалог, какви други разисквания искат,просто и кратко! ОСТАВКА!!!

Гост

#10

2013-07-04 14:15

Махайте се помияри !!!!!!!

Гост

#11

2013-07-05 03:59

Да си ходят!

Гост

#12

2013-07-05 18:10

Европа помогнете!!!!
Ние сме под робството на комунистите.под турско робство и предадени от Поп Кръстю!!!
Не сме свободни хора и искаме свобода.
Тежи лъжливи безкрупулни хора.Трябва да ги махнем.СТАВАЙТЕ БЕ ХОРА И ГИ ОТСТРАНЕТЕ ТЕЗИ ГАДОВЕ!!! ЕЛАТЕ НА ПЛОЩАДИТЕ И СКАНДИРАЙТЕ ЗА ОСТАВКАТА НА ТОЗИ НАГЪЛ И БЕЗСРАМЕН ПАРЛАМЕНТ-КАБИНЕТА НА ОРЕШАРСКИ
Даскалов 53

#13

2013-07-15 06:49

Сегашния министър председател трябва да отговаря за действията си като икономически министър по време на тройната коалиция за следното:Раздаване на валутния резерв на частни банки/като информацията за това е нарочно засекретена/
Даскалов 53

#14 Re:

2013-07-15 06:50

#12: -

На есен ....


Гост

#15

2013-07-16 18:15

ОСТАВКА!
Незабавно!

Гост

#16

2013-07-21 19:35

Продажници
По нагло правителство не сме имали

Гост

#17

2013-07-23 13:59

Този кабинет и лично Орешарски трябва да разбере, че без морал, почтеност и достойнство няма право да представлява България и интересите и, колкото и големи претенции да има за експертност, в което се съмнявам силно. Маниакалното желание да се властва на всяка цена и въпреки всичко е признак на як комплекс и малоценност.

Гост

#18

2013-07-24 11:59

Оставката на Г-н Орешарски не търпи отлагане и не може да бъде обект на каквито и да е условности. Тук изглежда много хора не могат да разберат, че оставката е морален жест. Искането и не е обвинителен акт, тя не вкарва в затвор и отказ от нейното подаване не може да бъде оправдаван с изборни резултати както в минало, така и в бъдеще време или пък със загриженост за стабилността на обществото. (То тогава никъде по света няма смисъл да се подават оставки, нали? Всички политици са дошли на власт с избори и си имат достатъчно единомислещи поддръжници.) Г-н Орешарски извърши недопустими гафове, които го характеризират или като напълно некомпетентен, или като зависещ от задкулисни, финасово мощни кръгове. Такава зависимост е абсолютно недопустима. Нещо повече, тя действа развращаващо върху всички политически кръгове и най-малкото означава, че всяко ново лице, въведено от него управлението на страната ще е обременено със съмненията на гражданството.
Венцислав Динев

#19

2013-07-26 17:38

Тези интернационалисти, глоболисти, глисти, чужденци с български имена и чуждопоклонници от всякакви видове, трябва вече да си ходят заедно със със всичките си корпорации, финансови кръгове и международни зависимости... Много страда българския народ трябва да си отдъхне, за да започне да се въздига. България държава на духа е била и ще пребъде.

Гост

#20

2013-07-30 07:38

ОСТАВКА ВЕДНАГА!!!


Гост

#21

2013-07-30 18:03

До кога ще ги търпим? Гледам посегнали на СОД към МВР, а той вкарва чисти пари в държавата. Това ли им е реформата в МВР, да махнат печелившите сектори....
tees

#22 ГЕРБ И ДПС НАЕБАНИ ОТ ТУРЦИТЕ И СИРИЙЦИТЕ

2013-10-20 12:10

ГЕРБ И ДПС НАЕБАНИ ОТ ТУРЦИТЕ И СИРИЙЦИТЕ АРЕ В ТУРЦИЯ

Гост

#23

2013-10-22 23:43

Za sajalenie i tova pravitelstvo (kato predishnoto) ne opravda nadejdite na horata za edin po-dobar/normalen jivot...Prez poveche ot vrememto, prez koeto to e ypravlyavalo, se e zanimavalo s vaprosa kak da akomodira siriiski, afrikansi i drygi arabski nelegalni prishalzi, dokato sobstvenia my narod tane v mizeria i glad. Prinydeni sme da rabotim po zyal svyat, kakvato i da e rabota, samo da ozeleem i da pomognem na vazrastnite si roditeli i deza... Sram... Yvno imame nyjda ot patrioti i pravitelstvo misleshto za naroda si, ne kak da yrejda sobstvenite si interesi..Oreshkov i glytnichka OUT!!! Vidyahme gi kolko mogat i kak slyjat na chyjdi interesi:((

Гост

#24

2013-10-23 06:29

"Тези интернационалисти, глоболисти, глисти, чужденци с български имена и чуждопоклонници от всякакви видове, трябва вече да си ходят заедно със със всичките си корпорации, финансови кръгове и международни зависимости... Много страда българския народ трябва да си отдъхне, за да започне да се въздига. България държава на духа е била и ще пребъде."

:))))) Dobre kazano:))))