ПАРЛАМЕНТАРИЗЪМ, КОНСТИТУЦИЯ, ДЕМОКРАЦИЯ, ИЛИ ВОЛЕН СИДЕРОВ


Гост

#1

2013-03-04 23:38

Размирните времена работят за такива рублояди.

Гост

#2

2013-03-04 23:45

Български националист-русофил е дървено желязо, оксиморон, а волен е изключително себично и меркантилно копеле, което лъже хората с фантастични обещания, което си е чисто мародерство!

Гост

#3

2013-03-04 23:56

Настоявам на Г-н Сидеров да се назначи тройна медицинско-психиатрична експертиза!!!!

Гост

#4

2013-03-04 23:58

Недопустимо за европейски политик

Гост

#5

2013-03-05 00:04

Също така моля опасния за българското общество чрез перманентни екстремистки призиви, психопат Сидеров, да бъде освидетелстван от безпристрастни съдебни психолози и му бъде снет парламентарния имунитет, съответно бъде съден или пратен на психотерапевтично лечение. Във всеки случай недопускан в Българския Парламент и в политиката. И нека да спре да се произнася по българските дела лице чиято родина е путинска Русия, и който през целия си съзнателен и несъзнателен живот, няма дори 1 ден работен стаж.

Аз избирам Европейска правова демократична България, а не отечественофронтовски азиатски путинизъм, затова моля моите приятели и съмишленици да разпишат петицията, на Сидеров да му се потърси незабавно съдебна отговорност за изключително ксенофобски и агресивни изявления открито в публичното пространство.

Гост

#6

2013-03-05 00:25

Кой е волен сидеров - ФЮРЕР НА АНТИБЪРГАРСКАТА РУСКА НАИОНАЛ -КОМУНИСТИЧЕСКА ШАЙКА атака !!! ОТВРАТ !!!

Гост

#7

2013-03-05 00:37

Червено-кафявата-зелена ос -- "Нещо, по което съм категоричен: няма и едно кресливо публично действие на Волен Сидеров и сидеровци, което да не е поръчано и режисирано от московските им кукловоди."

Гост

#8

2013-03-05 00:48

Моля за прокурорска проверка на изявлението на Сидеров.

Гост

#9

2013-03-05 07:34

Сидеров е луд за освидетелстване,страхувам се от него,нима не го виждат компетентните органи!!

Гост

#10

2013-03-05 07:45

Сидеров отдавна е доказал че е за друго място.....

Гост

#11

2013-03-05 08:49

Крайно време е да се спазват законите и Волен Сидеров да бъде поставен на мястото му. Тези волни негови съчинения и действия трябва да бъдат пресечени от властите, защитаващи закона. Петицията е навременна и издържана текстово. Стига е лъгал и подвеждал неуките хора Сидеров, за да си осигури още един мандат в парламента. Той разчита на късата памет и глада на хората и ги манипулира с празните си приказки, разбира се тези , които му се връзват. Разкрийте истинската същност на Волен Сидеров докрай за да няма повече спекулации по тази тема. Той е подставено лице на някои кръгове, вие ще откриете на кои и ги изобличете.

Гост

#12

2013-03-05 10:58

Омерзен съм от това,че в протестите се допусна да се чуват гласовете на провокаторите,агентите на ДС,платените клакьори на партиите и мафията!Омерзен съм от дезертирането от протестите,на естествените будители на нацията-българската интелигенция!Омерзен съм от гигантската манипулация от група предатели на нацията ни,които са под прякото ръководство на руските служби и които превърнаха българския народ в стадо овце,които се лутат без посока и без ценностна система по софийските улици!Омерзен съм от това,че е възможно в днешната уж "модерна"епоха,национал-социалисти,като Сидеров или болшевишки групички ,като тази на "Че Гевара"да могат да заблудят толкова хора с налудничавите си идеи!Омерзен съм от това,че народът ни не може да направи разлика между тях,и стойностните хора в политиката,защото такива има!Омерзен съм от това,че толкова много хора в България вярват на внушения им от ДС принцип-"ВСИЧКИ,ОСВЕН НАС-СА МАСКАРИ"!Омерзен съм от това,че талантливото ми дете,тръгна по света,да си търси "по добро място"за живеене,а ние-възрастните му родители,нуждаещи се от неговата грижа,сме принудени,в името на неговото щастие,да се правим на щастливи от раздялата ни с него!Омерзен съм от това,че държавата ни се превърна в "кръстопът на наркотрафиканти",територия за овладяване от чужди сили и наши еничари,а хората,които сме избирали да ни защитават от това,гледат да получат само по голям дял от баницата,наречена България!Омерзен съм от това,че 2/3 от българския народ също е омерзен,но не може да си върне държавата,защото,под ръководството на червените фашисти,са доведени до безпомощно състояние!Омерзен съм от това,че надеждата е почти угаснала,и все повече българи намират спасение само в смъртта!Омерзен съм,но...съм готов да се боря-стига да се намерят...нормални хора,които не искат да се примирят!

Гост

#13

2013-03-05 14:00

Според мен изявлението на Сидеров е противозаконно! Прокуратурата трябваше досега да се самосезира,но аз лично се съмнявам, че ще предприеме някакви действия! Парламентарният имунитет в случая не трябва да има възпираща роля,защото се касае за призиви,засягащи националната сигурност! Сидеров,обаче има силен коз и той се състои в това,че всеки психиатър лесно би го обявил за луд и той ще се размине с последствията. И друг път съм имал възможност да кажа,че наличието на хора,като Сидеров,Янев и др.във политиката, показва колко е зле нашата държава България!

Гост

#14

2013-03-05 19:18



Настоявам да се потърси отговорност от провокатора Сидеров за поредното му антиконституционно, подстрекаващо към насилие изявление!

Гост

#15

2013-03-05 21:07

Отдавна АБПФК-тата, техните наследници - синове, дъщери, внуци, а вече и правнуци, издънки на шумкарите от времето на II-рата светова война, трябваше да си намерят мястото в създадените от тях контрационни лагери Белене, Скравена и др.под.

Гост

#16

2013-03-06 02:49

Интересно, все пак, г-н Плевнелиев, как така един президент черпи основания за решението на кого да предложи третия мандат от противозаконния рекет на един самозабравил се депутат?

Гост

#17 Как и защо

2013-03-06 07:03

Ще повторя написаното преди мен - Интересно, как така един президент - Плевнелиев, черпи основания за решението на кого да предложи третия мандат от противозаконния рекет на един самозабравил се депутат?


Гост

#18

2013-03-06 12:12

Кой се притеснява от смешници. Волен не е Хитлер. Той е платен. Има си работодател.

Гост

#19

2013-03-06 14:18

Властта трябва да спре незабавно действията на този психопат ,защото ще предизвика непредвидими и необратими процеси в обществото.Това му поведение никой неможе да го търпи повече.

Гост

#20

2013-03-06 16:45

А беще редактор на в-к "Демокрация". Предполагам, лична омраза го гони този г-н.

Гост

#21

2013-03-06 17:36

Ако през 1933 г. Хитлер беше осъден, нямаше да загинат милиони.

Гост

#22

2013-03-07 19:00

Крайно време е на този човек да му бъде свален дипломатическия имунитет и да бъде даден на съд!

Гост

#23

2013-04-08 10:56

реди всичко,неволно или не господин Президентът излъга,казвайки "Костов поиска властта".Костов поиска мандата,за да го предостави отново на ГЕРБ,за да състави експертно правителство,така както би постъпил истинският държавник в трудни за народа му времена.

Гост

#24

2013-04-11 10:11

ИСКАМ ПРИНУДИТЕЛНО ВЪДВОРЯВАНЕ НА ВЪПРОСНИЯ ПСИХИЧНО БОЛЕН В СПЕЦИАЛИЗИРАНО ЗАВЕДЕНИЕ И ЗАБРАНА И РАЗТУРЯНЕ НА ПРОТИВОКОНСТИТУЦИОННАТА ПАРТИЯ "АТАКА" - ИЗПОВЯДВАЩА ПРО-ФАШИСТКА ИДЕОЛОГИЯ И ПРОПОВЯДВАЩА РАСОВА И РЕЛИГИОЗНА НЕТЪРПИМОСТ, СЕЕЩА ОМРАЗА В ОБЩЕСТВОТО!!!!!!!!!!!!!!!!