Петиция за проблемите пред болните деца и техните родители


Гост

#1

2012-04-09 09:21

Геноцида е масово явление в днешна България......

Гост

#2 Re: Геноцид

2012-04-09 09:55

#1: -

Да така стоят нещата за съжаление. Затова молим да разпространявате тази петиция, събитието стачка и писмото, на което не ни отговориха институциите в продължение на около 2 месеца. Липсата на активно гражданско общество и позиция водят само до геноцид върху населението...


Гост

#3 Re: Re: Геноцид

2012-04-09 09:58

#2: - Re: Геноцид

Писмото е с правописни грешки, но преди да бъде пуснато е ридактирано от голяма организация, обединяваща неправителствени организации.


Гост

#4

2012-04-09 10:16

Предлагам на депутатите да вземат по едно дете с увреждане във тях ,да го гледат дори за 2 месеца само, да видим как ще справят с мизерната помощ да успеят да плащат: храна,дрехи,лекарства,прегледи,рехабилитации,специалисти - логопед,психолог! Нито мога да пусна детето си на детска градина понеже трябва да се обслужва постоянно,нито мога да започна работа понеже евентуално ако го дам на дневен център то ще е за 2-3 часа,нито мога да му стана личен асистент понеже не попадаме в критериите (да умираме от глад).Да не говорим пък за отпускането на помощи или помощни средства през какви мъки се минава...Мога да продължа още много ама има ли смисъл?! Бъдете живи и здрави!

Гост

#5 Правописни грешки

2012-04-09 10:36

#3: - Re: Re: Геноцид

Пуснах редакция още снощи и не само на правописните грешки ,но и липсваше цяла дума в т.1 и сега я няма. Но редакцията липсва. Сега отправих запитване и чакам отговор защо я няма. Очаквам отговор от сайта.

 


Гост

#6 нRe:

2012-04-09 10:48

Само родителите на деца с увреждания знаят как се гледа едно такова дете и какви потребности имат. Интересно ми е защо в тези комисии не сме поканени ние, за да ни попитат как биха могли да помогнат на децата ни и нас самите, от какво имаме нужда? За мен отговора е ясен - безхаберие, замазване на очите и симулиране на работа! Измислят си закони и вземат решения на гърба на децата ни! Накрая на месеца си взимат заплатите, хонорарите и всички бонуси и привилегии, от които се ползват, а ние тънем в мизерия и се чудим от къде да ходим и да просим пари, за да лекуваме децата си.

Ние с мъжа ми емигрираме, това е положението, аз искам детето ми да има бъдеще, но явно няма да е в тази държава.


Гост

#7

2012-04-09 11:23

Ще направим всичко възможно да стане и тук. Лошото е че сме бедна държава, но това което искаме не изисква много средства.

Гост

#8

2012-04-10 13:17

Когато става дума за здравето на нашите, на българските деца,всякакъв коментар е излишен. Те заслужават своя по-добър живот!!!
Стефан Вичев
София

#9 Някой знае ли как да редактирам текста

2012-04-10 13:38

Редактирах този текст, на петицията, два часа след като я написах, но не излезна редактирана. Пиша им няколко пъти, но нищо. Някой знае ли как да редактираме петицията?
Стефан Вичев
София

#10 Петицията е прехвърлена във фейсбук

2012-04-10 16:34

Петиция за децата с увреждания се казва групата, където ако членувате и прочетете За групата ще видите петицията и описание, как да я подпишете. Ако някой има по добра идея от моята да ми каже да я осъществим. Просто тук не ми редактираха текста и затова Ви моля да дойдете в групата и там да се подпишете. Желая приятен ден.

Гост

#11

2012-04-11 11:04

Цивилизоваността на едно общество , си личи по отношението към възрастните и болните .Ако , никога не си имал подобен проблем трудно , би се поставил на мястото на тези родители .Те , и техните деца заслужават повече .Да ги подкрепим !

Гост

#12

2012-04-11 21:24

Моля, всички подпишете тази петиция и споделяйте ,за да помогнем на повече деца , които имат нужда от това!!!

Гост

#13

2012-05-02 11:54

na6ata balgaria niama da napravi ni6to za na6ite deca a iskat da rajdame deca i na kakvo da raz4itame avav drugite darjavi e mnogo po dobre ama mnogo dobre