За премахване на зеления сертификат

За премахване на зеления сертификат / Съобщения / Платформа за организиране на референдум срещу въвеждането на зелените сертификати / Коментари


Гост

#26

2021-12-05 12:24

Подкрепям! Не на зеления сертификат и на ваксините. Да за свободата на хората.

Гост

#27

2021-12-05 12:33

Това е геноцид! Подписвам с двете си ръце!

Гост

#28

2021-12-05 12:37

Крайно време е тези абсурдни и дискриминационни зелени сертификати да бъдат отменени, а тяхните автори вкарани в затвора за държавна измяна, защото явно , съзнателно и откито се нарушават много глави и точки от Конституцията на РБ ! Погазват се основните закони в Република България ❗
Бай Иван Заварчика

#29 Против Дискриминационните Сертификати

2021-12-05 12:38

  Крайно време е тези абсурдни и дискриминационни зелени сертификати да бъдат отменени, а тяхните автори вкарани в затвора за държавна измяна, защото явно , съзнателно и откито се нарушават много глави и точки от Конституцията на РБ !

 Погазват се основните закони в Република България ❗


Гост

#30

2021-12-05 12:43

Подкрепям

Гост

#31

2021-12-05 13:11

Регистрацията в сайта не работи! Пише, че не е верен ключа, а те ми го пращат...

Гост

#32

2021-12-05 13:14

Напълно Ви подкрепям!

Гост

#33

2021-12-05 13:26

Абсолютно съм за референдум.Нека българският народ да реши съдбата си!

Гост

#34

2021-12-05 14:37

Не се присъединявам към платформата за провеждане на референдум за премахване на зеления сертификат, защото: 1. Той вече е проведен - 80 % от хората не са се ваксинирали. С това те са изразили свободната си воля? Това е референдумът. Това е реалната цифра от референдума! 2. Провеждането на друг референдум, ще даде възможност за пречупване на сегашното статуквото, защото ще се компрометират данните /нагодят, според изискванията. Точно тези тези 80% ще бъдат насилени! Затова, да не го правим! Този инструмент е с изчерпани възможности и опасен. Да продължим ад се борим с други средства.

Гост

#35

2021-12-05 15:19

Подкрепям!

Гост

#36

2021-12-05 16:40

Трябва, да има повече референдуми в България по важни решения на управляващите, които засягат интересите на народа ни. Против съм зеленият сертификат, който ограничи правата ни и който не допринася, а вреди на нашето здраве. Аз съм за връщането на свободата ни и правата ни.

Гост

#37

2021-12-05 17:20

Ваксината не е безопасна. Ваксинираните са виросоносители и контактуването с тях не е по-безопасно, в сравнение с неваксинираните. Ваксините са съмнителне - съсредоточиха сили за създаването им, а не за лекарство за болните. Ваксинират се само здрави хора и то срещу подпис, отказвайки се от правото си, да са здрави.
Противопоставят ни по права - ваксинирани и неваксинирани?!

Зеленият сертификат е за ограничаване допълнително на правата ни!

Бубо

#38 Бяла мафия

2021-12-05 17:32

  1. Време е Бялата мафия да изчезне...и сами ще се справим

Гост

#39

2021-12-05 18:08

Отново ли ние жените ще бъдем на предния фронт? Поздравления за г-жа Воденичарова! Подкрепям инициативата. Трудно ще бъде, но ако не опитаме, няма как да да знаем какво ще се получи. За съжаление повечето хора са хипнотизирани и не разсъждават логично и критично. Затова и диктатурите и тоталитарните режими успяват. Питам се, дали се чувстват щастливи и доволни тези, които по убеждения са се ваксинирали. Та те живеят също в условията на диктатура, нищо че към този момент са от другата страна.!!!

Гост

#40

2021-12-05 18:15

Да, трябва да се спре този геноцит срещу не ваксинираните!!!

Гост

#41

2021-12-05 19:20

По-полека с референдумите! Ако НЕ виждате какво стана в Швейцария, резултатите от изборите в България, Сащ и Русия,(по градация на измами) то сте на път да задминете (светла му памет) Вуцов! Такъв автогол ще НИ забиете, че после и до деветнайсто коляно да Ви кълнем, все тая. С "машинките на Мадуро" стават шментикавици ама "един път" и не е "тати ще ми купи колело-ама друг път". Швейцарците си го "забиха четвъртит", така, че охладете страстите за референдум, моля!

Гост

#42

2021-12-05 20:27

Аз съм ЗА,но масата на зомбираните е още много голяма.Чрез частните медии,чрез протести,чрез срещи с депутати....такива форми на отстояване на истината съобразно научни аргументи,в този момент е по добре.Но не трябва за спира и трябва да се чува високо гласът срещу пълзящия фашизъм в света!
Антония Димитрова

#43 Не, благодаря, това е капан

2021-12-05 20:37

Против зеления сертификат съм, но съм и против референдума, защото ще ни го натъкмят като на швейцарците. При тях над 60 процента излязоха уж за за сертификата. НЕ СЕ ХВАЩАЙТЕ НА ТА ТАЗИ ВЪДИЦА. НИКАКЪВ РЕФЕРЕНДУМ, САМО МИРНИ ПРОТЕСТИ. Ако фалшифицират резултатите от референдума, което е твърде взъможно, влизаме в капана с двата крака. Не се подвеждайте.


Гост

#44

2021-12-05 20:54

Аз и моят съпруг сме срещу зеленият сертификат. Това е билетът към Ада

Гост

#45

2021-12-06 00:31

Подкрепям! Трябва обединение! Утре ще бъде късно! Не на задължителната ваксинация! НЕ на принудата! ДА на свободата да решаваш сам! За децата и внуците! За да я има България!

Гост

#46

2021-12-06 06:25

Направете го по-лесно да се гласува, то са регистрации, ключове, пък ключа е невалиден, много малко хора ще се занимават да минават всички тези стъпки

Гост

#47

2021-12-06 06:29

Аз подкрепям, организирането на референдум, срещу зеленият сертификат и, задължителната ваксинация!Моля информирайте ме,кога и, къде може да се подпиша против всички тези, безумни мерки!!! Поздрави Михайлов.

Гост

#48

2021-12-06 08:01

Ако не се промени системата, по която се провеждат избори и референдуми - си вкарвате автогол... Ще изманипулират резултатите от референдума и после ще си измият ръцете с тях, за да набучат всички...

Гост

#49

2021-12-06 08:13

Премахване на всички фашистки дискриминационни античовешки ограничения незабавно

Гост

#50

2021-12-06 09:49

Аз се регистрирах на тази платформа с помощта на Никола, който любезно ми съдейства по телефона. И ще чакам уведомление като са готови да пуснат текста за подписване. Имам Телеграм и ел. поща, но никога няма да се регистрирам в най-сатанинската мрежа - Фейсбук. Имам и Вайбър, но ми бе изяснено, че със сигурност няма да качват теста на вайбър, но май ми каза Никола, че ще го качат на Телеграм. Свилих си телеграм, защото там има съобщения за протестите, а ми казаха, че тази мрежа е най-слабо следената от сатанистите.



Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...