Аз съм "ЗА!" Деница Михайлова да бъде Служител на месеца на МВнР


Гост

#1

2016-09-02 14:45

ГЕРБ в Г.У.Л.А.Г.
Антончо

#2

2016-09-02 15:08

Неграмотни и ужасни хора.. Служител на месеца да бъде тази проставата женица, на която единствия и успех в живота е, че се е хванала за резак с кола за 70 бона.. СРАМ И ПОЗОР ЗА БЪЛГАРИЯ !


Гост

#3

2016-09-02 16:36

Някои службогонци често се само забравят ....
Dida Dimitrova

#4

2016-09-02 16:49

Дайте тиквен медал и орден за храброст на тази служителка. Заслужила го е, що пот е хвърлила за това си действие, а може би и маникюрите си е развалила.


Гост

#5

2016-09-02 18:15

ТОВА Е ГАВРА С ПРАВАТА НА НАШИТЕ ГРАЖДАНИ. ТАЯ МЪРЛА ВЕДНАГА ТРЯБВА ДА СЕ ИЗХВЪРЛИ ОТ МВнР. КЪДЕ СЕ НАМИРА ТОЯ НАШЕНСКИ КЕЛЕШ. КАТО СЕ Е ОМЪЖИЛА ЗА БОГАТ АРАБИН, ДА НЕ УРИНИРА ОЛИО СЛУЧАЙНО! ОТВТАРИТЕЛНО И МЕРЗКО ПОВЕДЕНИЕ НА ПОРЕДНАТА АДМИНИСТРАТИВНА МАЙМУНА У НАС!

Гост

#6

2016-09-02 18:23

Да бъде уволнена

Гост

#7

2016-09-03 15:40

 

#16056 "Неизвестна" служителка на Външно бие "неизвестна" гражданка

2016-09-02 21:36

Защо Външно министерство мълчи? Защо не излязат с позиция по казуса с Деница Михайлова? Питайте министър Митов.

Образувано е досъдебно производство СРЕЩУ...(тадададъм!) Неизвестен извършител. Е как неизвестен бе? Гледали сте видео, видяхте снимки. Как изведнъж Деница Михайлова стана "неизвестен извършител?" Ква е тая държава? Кви са тия хора? Ква е тая протекция?" написа Рут в мрежата.

По-рано днес тя имаше близка среща с държавната служителка, която пък заяви, че Рут била тази, която я нападнала - скъсала й гривна и я одраскала.

 

Източник: kanal3: Рут се ВЪЗМУТИ: Образуваха дело срещу неизвестен извършител - как ще е неизвестен?!


Гост

#8

2016-09-03 15:42


Гост

Гост
016-09-03 07:41

#16060: - Re: Re: Re: Re: "Неизвестна" служителкана Външно бие "неизвестна" гражданка 

 "в МВнР се държат като семейство с ученичка във видимо напреднала бременност – ни да го признаят, ни да отрекат очевидното. Приемат тактиката на мълчанието."

 

 

Също като с незаконното регулиране на преводаческата дейност.

 

 

Постижения в борбата срещу незаконното "регулиране" на преводаческата дейност от МВнР, започнала през юли 2012 г.

 


Гост

#9 Нищо ново под слънцето – "Секс, бой и солна киселина във външно министерство"

2016-09-03 16:04

 


O'Simpson

#1268 Секс, бой и солна киселина във външно министерство


2012-07-16 13:21



Из статия в " 24 часа" от 12.06.2011:


“За първи път ме насили през март 2007 г. Пиян ме причака в една тъмна улица. Слезе от колата си и с ругатни ме хвана за врата и ме заби в земята. От усилието да се изплъзна от него имах изкълчване на пръстите на двете ръце. Той беше много пиян, говореше неразбрано. Аз виках от болка, изплъзнах се и в следващия момент той ме удари силно с юмрук в лявото рамо и аз паднах...”

Това е част от жалбата, която бившата ни консулка в Норвегия Михаела Енчева е подала до Комисията за защита от дискриминация (КЗД).


Още за почтените нрави на високопоставените лица, които представят България пред света – четете в статията "Секс, бой и солна киселина във външно министерство"!




Гост

#10 Re: Нищо ново под слънцето – "Секс, бой и солна киселина във външно министерство"

2016-09-03 16:15

#9: - Нищо ново под слънцето – "Секс, бой и солна киселина във външно министерство"  

 

Потвърди се информацията за секс, бой и солна киселина във Външно

|

13764

|22.04.2014
 
Георги Милков

Въпросът беше имало ли е грозна история и секс скандал и тормоз по отношение на служителка във Външно министерство. Свидетели потвърдиха, че по коридорите на ведомството са се гонели, крещяли са си и имало още по-грозни сцени, разказа по БТВ журналистът Георги Милков.

Тези двама души сега вече не се срещат във Външно, каза Милков. Там работят нормални човешки същества, но важното е да се взима отношение, когато отношенията помежду им минат границите на нормалното. Веднъж Димитров се бил заключил в кабинета си и се обадил на охраната, докато Михаела тропала на вратата отвън, крещяла, настоявайки той да отвори. Тя разказала, че Димитров имал  тежко пиянство и дори навремето нокаутирал с юмрук един български посланик, а през 2007 г. министър Ивайло Калфин разпоредил да бъде отстранен от министерството, защото извадил пистолет на депутат от БСП.


Гост

#11 Re: Re: Нищо ново под слънцето – "Секс, бой и солна киселина във външно министерство"

2016-09-03 16:19

#10: - Re: Нищо ново под слънцето – "Секс, бой и солна киселина във външно министерство"  

 

ЕксконсулТка с жълта диагноза тормози дипломат

(забележка: излишното "Т" е журналистическа грешка)

Димитър Димитров имал тежко пиянство, наричал ексконсулката в Норвегия Михаела Енчева луда, вещица, парцал и пъпчив урод, пребил я на служебния паркинг.

"Въпреки режима “тишина”, наложен от министър Николай Младенов в МВнР, “ШОУ” успя да излови компрометираща информация и за друг побой, нанесен от началника на кабинета на Младенов – Валери Рачев, на негов подчинен, съветник в министерството - Димитър Цветков. “Гласът” на Външно Весела Чернева отрече побоя, но потвърди, че Цветков е бил уволнен. В момента той водел дело и за побоя, и за неправомерното му според него уволнение."


Гост

#12

2016-09-06 19:41

Най-малкото, за това да се знае, и от тези от които не се знае, или се колебаят така ли е, или просто, да им се припомни забравеното старо, като факт Демокрация няма, институциите, само се водят такива. Всичко е незаконно в тази държава.


Гост

#13 Re:

2016-09-06 19:45

#2: Антончо -  

 Нари знаеш как награждават от "господари на ефира"? сега е същия смисъл.


Гост

#14 Re:

2016-09-06 19:50

От" господари на ефира " , да ги наградят, знае се за наградата която връчват.


Гост

#15 Re:

2016-09-06 19:54

#4: Dida Dimitrova -  

 И на пърчета да се разпадне една тиква не е загуба.


Гост

#16 Re:

2016-09-06 19:56

#5: -  

 Тя е задминала Арабина. Сигурно е от Исляма.


Гост

#17 Re:

2016-09-06 19:59

#7: -  

 Такава си им е практиката.


Гост

#18 Re: Re: Re: Нищо ново под слънцето – "Секс, бой и солна киселина във външно министерство"

2016-09-06 20:04

Галина Димитрова

#19 Вие Българите сте много нагли Итриганти, от Вас по-големи Продажници няма нима Циганите съсипаха Бг?

2018-12-06 08:32

#5: -