За НЕЗАБАВНА ЗАБРАНА на геоинженерството в България!

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията За НЕЗАБАВНА ЗАБРАНА на геоинженерството в България!


Гост

#26

2015-12-03 04:12

Podpisax tazi petizia za da ima jivot na Zemqta i sled nas,za da se xranim sas 4isti produkti ,za da dishame 4ist vazdux ,za da sme zdravi, za da nqma alergii i bolesti,za da prestanat da eksperimentirat varxu 4oveshkoto zdrave i jivot. Zemqta e nashiqt dom neka da go zapazim 4ist .

Гост

#27

2015-12-03 04:28

Подписах тази петиция защото трябва да се почне отнякъде оправянето на тази държава,от там живота на планетата ни. И съм съгласен с поствените въпроси.


Гост

#28

2015-12-03 05:02

За чиста и здрава екологична среда на планетата! За бъдещето на нашите деца, флора и фауна! За опазването на нашият земен рай!


Гост

#29

2015-12-03 06:47

zaradi zdraveto na bade6tite pokolenia

 

 

 


Гост

#30

2015-12-03 08:49

Нека тази петиция бъде за най-висше благо за хората и земята, като постигне целта си!

Гост

#31

2015-12-03 09:31

НАРОДЪТ представлява ДЪРЖАВАТА. Така че неговото желание е ПЪРВОСТЕПЕННО, а личните амбиции на управляващите не го засягат и всеки от тях ТРЯБВА ДА ОТГОВАРЯ ПРЕД НАРОДА СИ!!!!!

Гост

#32

2015-12-03 09:37

Защото се плаша за бъдещето на децата и внуците ми. А и защото ние не сме хлебарки да ни пръскат с отрови. Кой, кой им дава това право?

Гост

#33

2015-12-03 11:14

Анти човешка и антихуманна дейност ръководена от САЩ

Гост

#34

2015-12-03 11:23

Да спасим природата, децата и себе си!

Гост

#35

2015-12-03 13:25

Заедно можем да променим бъдещето!

Гост

#36

2015-12-03 16:31

Защото защитава интересите на бълг. народ !

Гост

#37

2015-12-03 16:43

Това, което се случва във връзка със непрекъснатото Замърсяване на околната среда от пръскащите ни отгоре самолети,което води до последици, касаещи здравето и живота на хората е повод тази декларация да бъде разбрана и подписана от всички нас, които живеем в България.Това е нашата отговорност за бъдещето на децата ни и за опазването на природата и за незабавното изчистване на всички отрови, които са в почвата, водите, въздуха, храните ,с всичките им последствия върху нас хората.

Гост

#38

2015-12-03 17:35

Да не се правят на БОГОВЕ и да не контролират времето!


Гост

#39

2015-12-03 20:03

Защото съм съгласна с написаното в нея и е крайно време да се помъчим да спрем начина по който тровят не само нас, но и бъдещото подрастващо поколение на страната ни. Никога до сега не е имало толкова много болести и неизлечимо болни хора!

Гост

#40

2015-12-03 21:15

НЕ ЖЕЛАЯ ДА НИ ТРОВЯТ ,НАС И ДЕЦАТА НИ !

Гост

#41

2015-12-03 21:33

Трябва медийте да влязат в парламента и да питат лично депутатите,както го направиха в сащ и да се разследват замърсяваниата в почвата,водата и здравето на хората.Протестирам срещу геноцида!
soul-healer

#42

2015-12-04 06:24

Геоинжинерството на климата е най опасната грешка, която човечеството някога е допускало! Да се опитваме да си играем с климатичния баланс на Земята е като да вървим по тънко въже над дълбока пропаст. Скоро въжето ще се скъса и всички заедно ще полетим в пропастта. Мисля че е време тези психично болни деца, с опасните си смъртоносни играчки в ръцете, които са на власт и са хванали света за гърлото, да престанат да си играят „Игрите на глада“ с човечеството и Земята и да се събудят от този кошмарен транс, в който са изпаднали. Истинската причина за тези chemtrails е всъщност психотронното въздействие над големи групи от хора чрез HAARP излъчватели на негативни честоти, най-вече в гъсто населените места, за да се предотврати глобалният процес на духовно събуждане, чрез всяване на страх и хаос по света. Другата причина е ускоряване на глобалното затопляне и дебалансиране на климата с военни цели. Надявам се, че ще се намерят достатъчно събудени и нормални хора на тази планета, които да спрат тази лудост на време! Geoengineering is one of the biggest, if not the biggest mistakes ever made by humanity. Trying to temper with the balance of Earth is like walking in a tiny string over two cliffs. Very soon that string will brake and we are all heading for a big fall. It’s about time that the little kids in power with their big guns and toys – stop destroying our only home – Earth. Are we ever going to see educated, wakened and caring people in government? Isn’t that enough playing “Hunger games” with humanity and the Earth? …… I hope, that in my life time the majority of people will wake up and stop this madness!


Гост

#43

2015-12-04 11:45

Според мен този начин за противодействие е тромав и ние докато си говорим, власт имащите ни нанасят необратими щети!


Гост

#44

2015-12-04 18:39

Дълг и благословение на всеки българин е да пази ,като зеницата на очите си родната си майчица, земята на България !

Гост

#45

2015-12-04 20:31

защото е нещо много важно!

Гост

#46

2015-12-06 06:23

Az sam ubedena che gennoto ingenerstvo e prichina za mnogo bolesti.
Absolutno triabva da se zabrani!!!!!

Гост

#47

2015-12-06 18:07

Да се спре унищожаването на планетата Земя и човечеството.

Гост

#48

2015-12-06 22:06

Отлично формулирана петиция! Вярвам, че хората, които са я написали наистина ще свършат работа. Стискам палци да получи масова подкрепа и да се прекрати поне това своеволие. Лично имам снимки още преди години на кемтрейлс над Варна, тогава за първи път се сблъсках с бруталната истина, че за някои хора сме просто опитни зайчета. Учуди ме и ината на хората, които не вярваха на очевидното, дано са осъзнали грешката си.


Гост

#49

2015-12-07 08:09

Защото от две години наблюдавам тези безшумни самолети, дето летят и ръсят денонощно в небето ни боклук. Имам много снимки в телефона си.Виждам, като напълнят небето и погледна към планината, как се стели надолу като пудра и не се виждат и контурите на планините, скрити от боклука. Виждам, как едновременно се раболяват всички, около мен, с едни и същи симптоми, без да са имали контакт с болен. Нещата са трагични! Виждам как умират традиционните сортове зеленчук в двора ми, а ГМО то живее.

Гост

#50

2015-12-07 16:44

Бих се радвала, ако чуят гласа ни и се
прекрати това безобразие!