За прекратяване на концесионите договори на "Дънди Прешъс Метълс“


Гост

#26

2015-11-20 13:25

Защото ни продадоха и предадоха всички правителства от 10.11.1989 до сега 20.11.2015. Не трябва да остане нито един от тях в правителството. Срамувам се от всичко,което вършат и говорят в урщъб на народа и Родината ни. Трябва да си върнем всичко,което може да се спаси,те нямат право да ни обричат на гибел.

Гост

#27

2015-11-20 13:35

Нали подземните и наземните богатства са национална собственост?! Защо народът няма думата кой, кога, по какъв начин и как да се ползва от тях?! Защо се крият договорите от суверена?! Явно са потресаващи, незаконни и будещи възмущение, за да се укриват така старателно. Те вероятно са с гриф: строго секретно и представляват класифицирана информация. Представям си каква част от политическата утайка облизва пръсти от тези договир, та толкова ги покрива...

Гост

#28

2015-11-20 14:45

Защото "Надеждата умира последна" , а аз още съм жива!!!!

Гост

#29

2015-11-20 16:32

Подписвам,защото си имаме и миньори,имаме си и геолози,имаме си всичко необходимо да си добиваме златото ние,и да си остава в България,а не някои хрантутници да получават пари за това че са позволили на чужденци да ни ограбват.

Гост

#30

2015-11-20 16:58

ZASHTOTO MI PISNA OT PRODAJNICI

Гост

#31 Re:

2015-11-20 17:08

#18: -  

 

#18

2015-11-20 11:10

 

"Подписките не помагат, само губят време за реални действия!!!"

Абсолютно вярно ! Като гледам какви петиции има, колко подписа са събрали и какъв е резултата ...

Човек трябва да си отговори До къде съм готов да стигна ? 

 

 


Гост

#32

2015-11-20 17:09

Българка съм и не искам да ограбват децата ми!

Гост

#33

2015-11-20 17:15

За да стана аз богат, а не канадци, американци или който искате друг!

Гост

#34

2015-11-20 17:40

Писна ми младите българи да ходят да слугуват на чуждите държави за да си изкарат хляба . А нашите политици безотговорно да подаряват на същите тези страни нашето натурално богатство.Кой знае дали ще доживеем деня когато нашата страна ще се напълни със всичките тези избягали българи.

Гост

#35

2015-11-20 18:23

Промяната трябва да започне от някъде....

Гост

#36

2015-11-20 18:39

Защото искам пенсията ми да не е 200 лв, защото други, а не тези управници да не ни лишават от нормален живот, да пълнят бюджета от такива концесии,за да се върнат децата ми при нас, за да живеем нормално!

Гост

#37

2015-11-20 18:44

Крайно време е да се прекратят всички неизгодни за България концесии. Нека българското злато да си остане у нас, а не да го даваме неизгодно на разни съмнителни фирми, които са "пуснали" някакви си комисионни на хора от тогавашното правителство. Тези концесионери не само прибират тлъсти печалби от продажбата на благородния метал, но и безобразно рушат и замърсяват околната среда. Вместо концесионер да бъде държавна фирма, дейността на която да се контролира най-строго и безкомпромисно. Тази фирма ще отвори същите работни места и заетост, както и предишната - концесионера. Трябва да се даде право и да се организира правилно контрол от страна на българските граждани-данъкоплатци; нека те да проверяват и дейността и приходите от добива на злато - не е толкова сложно да се организира такъв контрол!
Кхан

#38

2015-11-20 19:38

Богатствата в недрата на Родината ни принадлежат само на народа!Тези ,които ги продадоха-в затвора!!!


Гост

#39

2015-11-20 19:52

neznaeh ,che Balgaria e tolkova bogata i moje da sponsorira nqkakva izmislenna firma ot Kanada.Satoto se sluchva i v Iujna Amerika kadeto amerikanski firmi iztochvat nacionalnite im bogatstva.Van ot Balgariq

Гост

#40

2015-11-20 19:59

Защото ми омръзна българските богатства да се ограбват от алчни чуждестранни компании иот продажни политици задоволени от подхвърлените им трохи


Гост

#41

2015-11-20 21:45

Защото трябва да кажем "стига", край на разграбване на родните ни богатства, а ние да тънем в мизерия!

Гост

#42

2015-11-20 21:50

da ci varviat gadove i kradtsi

Гост

#43

2015-11-20 22:28

Престъпни договори, за ограбване на Родината ни! Трябва да бъдат прекратени!

Гост

#44

2015-11-21 01:40

Фирмата която добива е канадска.Канада е страна, която си съхранява ресурса.Тоест там няма идиотизъм.Така че, ако не се получат нещата-...смяна на системата в което България има опит.Цял комунизъм изметохме.С тези ще бъде малко по трудно, но ще е по сладко.

Гост

#45

2015-11-21 07:29

За благото на България и българите, за интересите на дъжавата ни, която е докарана до пълна мизерия и старите и младите умират болни и гладни, без възмоност да бъдат лекувани! Не на последно място и за това, че за всяка стока, трябва да се плаща справедливо!!!

Гост

#46

2015-11-21 08:39

КЪМ ИНИЦИАТОРА НА ПЕТИЦИЯТА - МОЛЯ ЗА ТОЧЕН И КОНКРЕТЕН ОТГОВОР

КАКВО ПОСТИГАТ ПЕТИЦИИТЕ? ПОСТИГАТ ЛИ ЦЕЛТА СИ ? ПОСОЧЕТЕ ПРЕСЕН ПРИМЕР!

КАКЪВ Е НАПРИМЕР РЕЗУЛТАТЪТ ОТ ПЕТИЦИЯТА ЗА СПИРАНЕ НА БХК С ПОДПИСАЛИ НАД 12000 ДУШИ ?

БЛАГОДАРЯ !


Гост

#47

2015-11-21 10:16

Защо ли ?

1. Защото това е поредната, очевадна кражба, която обогатява чужда компания/държава ( и някой "наши" безродници), а ние обедняваме все повече. Което пък от своя страна:

     а ) Принуди, близки и приятели да живеят и работят в чужбина, на някой от тях  децата им пораснаха там и вече няма да се върнат в България, и по този начин извършиха най-жестоката и тежка кражба, на НАШИТЕ ДЕЦА!!!

     б ) Накара, децата ми от сега да мислят за бягство от тази опустошена територия (не казвам държава, защото такава няма), а аз не намирам аргумент да ги задържа

 

2. Защото след такива ПАРАЗИТИ остава унищожена и замърсена природа ( друго наше богатство)


Гост

#48

2015-11-21 20:04

Глупавите министри на България трябва да спрът да раздават богатствата ни

Гост

#49

2015-11-22 08:16

А ДО КОГА БЪЛГАРИНА ЩЕ ИЗНЕМОГВА , А НЯКОИ МАФИОТИ КОИТО СА ПРОДАЛИ ДУШАТА СИ НА ДЯВОЛА КАТО МАФИОТА БАХУР БАХАР, НЕГОВАТА ШАЙКА ОТ ПРОДАЖНИ И НАГЛИ КОПЕЛЕТА И МНОГО ДРУГИ КАТО ТЯХ КОИТО ДОКАРАХА БЪЛГАРИЯ И БЪЛГАРСКИЯТ НАРОД ДО ТОВА ПОЛОЖЕНИЕ ЩЕ БЪДАТ ТЪРПЯНИ???

Гост

#50

2015-11-22 16:34

Националните богатства и всички природни ресурси принадлежат на НАРОДА на тази страна. Вече 26 год българските природни ресурси буквално се крадат и то зад гърба на населението. За сметка на това пък непрекъснато ни се говори колко била бедна България и поради тази причина заплатите са скандално ниски, за пенсиите не коментираме. Ако петицията не помогне трябва да се търсят други пътища, но не и да се разчита на корумпираното правителство, което всъщност е параван за съществуване в България на подобни концесийки и разни отровени общеста,,