Против назначаването на Мариела Папазова за директор на НГДЕК


Гост

#26 Re: Re: --------

2015-07-22 10:12

#24: Танасий Джуров - Re: -------- 

 млъкни бе , виж кво име са ти сложили

Танасий - Гиги

#27 Re: Re: Re: --------

2015-07-22 11:01

Гиги Стоянович как ти харесва =D 

Класик

#28 Срам

2015-07-22 11:24

Погнусена съм от Министерството. Защото за тях изборът на директор е просто далавера, но за нас това си е "наааааашето училище" (Такава беше интонацията, нали?). НГДЕК беше над всичко селско, провинциално, елементарно, а Мариела го превърна в символ именно на селянията, простащината и нагаждачеството. Няма смисъл вече от подписки. Решено е. Нито сме над Рашидов, нито над Герджиков. Знам само, че от днес нататък забравям, че изобщо съм имала нещо общо с това училище и с тези учители. Срамувам се от сегашната гимназия, от пръстена с инициалите на НГДЕК и от дипломата, под която стои подписа на унищожителката на Класическата. НГДЕК си заслужи точно Папазова и си я получи. Направиха така че поколения класици да се срамуваме от това, с което се гордеехме най-много.


Гост

#29

2015-07-22 13:32

Срамота е другарката Папазова при вопиющата й некадърност да бъде слагана отново начело на гимназията, и то при несправедлив конкурс.
По-внимателен в сметките

#30 Re: Re:

2015-07-22 15:33

#19: Димитър Атанасов - Re:  

 3/4 от преподавателите са подменени! От 46 човека двадесетина бяха отстранени - уволнени или сами напуснали заради несъгласие с тона и стила на управление, а сега учителите са вече над 60! На мястото на един напуснал - по двама нови, кой от кой по-кадърни! За съжаление ще има и още след този удар от страна на МК. Пълна съсипия!

Петра Кръстева

#31 Re: Re: Re:

2015-07-22 20:57

#8: Долу Орльо - Re: Re:  

 Не знам защо, но заради нивото на тоя коментар ми иде да отговоря с нещо като  "майка ти не каза така снощи", за да може да ме разбереш :) Иначе хора като теб само ме насърчават и ми дават поле за изява, затова- никога. 


Гост

#32

2015-07-23 15:02

Защото Мариела Папазова демонстрира всички качества на човек, който е решен да затрие НГДЕК от лицето на планетата, за да се пробутат едни апетитни имотчета в полза на... някой "случаен" концесионер .

Гост

#33 ММ

2015-07-24 18:07

Останалите участници в "конкурса" да го атакуват по съдебен ред пред ВАС.Само юристите могат да помогнат срещу произвола, доколкото, ако са честни, гледат само фактите.Но трябва да се бърза, тъй като срокът е преклузивен, две седмици. Това е практически последната възможност за спасяване на НГДЕК в 12 без 5. Всякакви другу подписки и писма до Рашидов са безмислени срещу това брутално задкулисие. Хайде, НГДЕК цяла сега вази гледа!


Гост

#34

2015-07-25 08:28

Защото тази жена е зло! Заради нея гимназията вечме на нищо не прилича, да не говорим, че учители се разболяха от стреса, а някои вече и починаха!! Ако тази жена остане на този пост.....няма надежда за клетата ни страна!! Значи, че вяка искрица на здрав разум, истина и правдивост са мъртви!! Ето затова подписах петицията!! Защото с този избор умира надеждата ми за бъдещето на България!
Неда

#35

2015-07-25 18:59

Защото познавам посредствената Маринела П. от началото на учитеслката й кариера в НГДЕК и не смятам, че по какъвто и да е начин личността и нивото й отговарят на нуждите на училище със традициите и приноса на НГДЕК.


Гост

#36

2015-07-27 13:38

Мариела Папазова неколкократно е осъждана от български съдилища за неправомерни действия като изпълняващ длъжността директор на НГДЕК. Тя е доказано лош кандидат за тази позиция. Как са я избрали пред учители с много повече и по-законосъобразен опит? Има някаква сенчеста договорка, ето как.

Гост

#37

2015-07-28 16:17

По своеволие на госпожа Мариела Папазова ми беше прекратен трудовия договор на 01.07.2015 година.