"ЗА" запазването на специалността "Парамедик"

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията "ЗА" запазването на специалността "Парамедик"


Гост

#1

2015-05-15 15:12

Това е уникална специалност, няма я в други университети, а има голяма нужда от такива специалисти ( медицински кадри).

Гост

#2 Re:

2015-05-15 15:15

#1: -  

Така е и до миналата година имаше ужастна нужда от такива кадри, но сега явно е по-добре тези специалисти да бъдат с курс... 6 месечен курс които минава еййй така, а тези хора ще трябва да спасяват живот! Много добре само не после не се чудим защо младите хора на България я напускат!!!!! 


Гост

#3 Re: Re:

2015-05-15 15:40

как така миналата годин ча в недочтиг а тази да не са в излишак


Гост

#4 Re: Re: Re:

2015-05-15 16:08

За жалост се получи така... и не забравяйте живеем в държава с неограничени възможности!


Гост

#5

2015-05-16 09:42

Погледайте малко западни филми! Парамедиците са навън с линейките и първата помощ. Но те са много знаещи и можещи. Дори шофьорът е такъв. Мястото на лекарите е в болницата. Те предварително знаят за случая и са готови. Няма смисъл този висш пилотаж да е на улицата и да ги бият циганите.

Гост

#6 Re:

2015-05-17 15:38

#5: -  

 Това последното дето го написахте ще ме извинявате ама е ебахти шибаната простотия която можеше да измислите ... Студентка съм в курса: парамедик ! Въпреки че спряха вече специалността трябва да ви кажа че, готовността на чакащите лекари в отделението няма да е нужна ако човека умре по пътя в линейката защото не е имало кой да му помогне ;) ! Но това дали да продължим да учим тази специалност или не, е ЯВНО че се решава от хора като вас! Дано не се стига линейка да ме взема .... опазил господ!


Гост

#7 ЕлиRe: Re:

2015-05-17 17:38

#6: - Re:  

 Ели надявам се тоя отговор да е писан от теб... Напълно съм съгласна с написаното ..Заради подобно мислене,сме на тоя хал....