Peticiq.com

Върнете бонбоните "Таралежки" !!!

Преди няколко години любимите на всички ни лакомства бяха спрени от производство. Намирам това за крайно нечестно, особено като се вземе в предвид, че на пазара се връщат други марки от 80-те и 90-те които далеч не са толкова вкусни!

Ако и вие като мен искате отново да имате на разположение "вкусът на детството" си, подпишете петицията и при набиране на 50 000 подписа, ще бъде пратена на ръководството на Нестле България.


Стефан Червенков
Свържете се с автора

Подпишете тази петиция

Подписвайки се, приемам, че Стефан Червенков ще може да види цялата информация, която предоставям в този формуляр.


Или

Няма да показваме публично вашия имейл адрес в онлайн среда.

Няма да показваме публично вашия имейл адрес в онлайн среда.


Трябва да проверим, че сте човек.

Давам съгласие за обработка на информацията, която предоставям в този формуляр за следните цели:




Платена реклама

Peticiq.com ще рекламира тази петиция пред 3000 души.

Научете повече...