ВСЯКО БЪЛГАРСКО ДЕТЕ С ДЕТСКИ ДОБАВКИ!
АЗ, ДОЛУПОДПИСАНИЯТ/ТА ИСКАМ :
1.Право на получаване на детски надбавки в България да има от момента на раждане на детето, до навършването на 18 годишна възраст, без оглед на дохода.
Детски добавки могат да заявят :
-
Родители за своите родни деца;
-
Приемни родители ;
-
Несъщи родители за доведени или заварени деца, които живеят в същото домакинство;
-
Дядовци и баби за внуците, които живеят в тяхното домакинство

Свържете се с автора
Съобщение от администратора на този уебсайтЗатворихме тази петиция и премахнахме личната информация на подписалите.Общият регламент за защита на данните (GDPR) на Европейския съюз изисква законна причина за съхраняване на лична информация и информацията да се съхранява възможно най-кратко. |
| Влезте, за да управлявате вашата петиция. |
Промяната не се случва, ако мълчите.
Авторът на тази петиция се изправи и предприе действия. Ще направите ли същото?
Други петиции, които може да Ви интересуват
Ние предлагаме безплатен хостинг за онлайн петиции. Създайте професионална онлайн петиция като използвате нашата мощна услуга. Петициите ни са споменавани в медиите всеки ден и са един невероятен начин да бъдете забелязани от обществото и отговорните лица.