Не на връщането на цигарения дим в заведенията

Quoted post

Гаден ПРОСТ Пушач

#1187 Re: Re: Re: Re: Тема

2012-12-18 20:48

#1186: - Re: Re: Re: Тема

Определено съм по-умен от теб - след като взимаш мозъка на 22000 човека за един :) (донякъде си прав де - спор няма - май общо се равнява на колкото на един) (и се казва Айнщайн) - когато някой от умниците тук даде умни доводи да няма заведения за пушачи и непушачи (за разлика от Европа - където има такива, а и не само в Европа) - тогава ще ви подкрепя. И не виждам причина да не съм по-умен от масата убийци тук :)

Само да не е някой "умник" като този дето беше при Цветанка Ризова и на който всички му казват, че в Европа има заведения за пушачи и непушачи, а той си повтаря, че забраната не трябва да пада и трябва да сме като Европа.. ужасТ :D. Този човек ли беше най-добрия Ви избор ???

Хайде някой от Вас да даде алтернативна работа на всички, които останаха без такава и тези, които тепърва ще останат. Има ли такъв "умник", който да каже как ще компенсира всички загуби на държавата и специално тези, които останаха на улицата ?? Хайде да видим колко сте умни тогава !! Простащините ще ги "скипирам" - не са ми на нивото. Ще успее ли поне един от 22 000 да даде умен отговор или пак ще си цикли на "не искам да има заведения за пушачи, защото не ми се влиза там" ????

Отговори


Гост

#1188 Re: Re: Re: Re: Re: Тема

2012-12-18 21:21:46

#1187: Гаден ПРОСТ Пушач - Re: Re: Re: Re: Тема

А факта, че тази петиция е подкрепена от 22 000 души за периода от 04/12/20012 до сега, а петицията за „За равни права за пушачи и непушачи” е подкрепена едва от 3 136 души за периода от 25/05/2012 до сега, няма никакво значение? Ако това е вярно, защо въобще се харчат пари за провеждането на избори?

И още нещо кажи ми нещо положително за което е допринесло тютюнопушенето (освен увеличаване на печалбите на фармацевтичната и погребална индустрия) ?