За равни права на пушачи и непушачи!

Quoted post

НЕ ПУШАЧ

#482 НЕ ПУШАЧ

2012-12-14 19:16

Спомням си от юнушеските години задимените дискотеки и как сме се врели там. Призлява ти, дрехите ти смърдят: отврат! Да не говорим как се отразява на здравето и прочее. Пушенето е порок който бавно те убива. Жена ми спря цигарите напълно след като я диагностицираха със слепване на плеврата и вече повече от десет години е в перфектно здраве. Трябва ли да се разболее човек за да си даде сметка, че съзнателно трови себе си и околните? Отговорно ли е подобно поведение и трябва ли хора със слаб характер да определят поведението на обществото? Мисля, че отговора е ясен. Призив към всички пушачи ако ви е грижа за близките ви спрете тази отрова!

Отговори

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2012-12-31 02:40:54


ПУШАЧ

#592 Re: НЕ ПУШАЧ

2012-12-31 02:42:23

#482: НЕ ПУШАЧ - НЕ ПУШАЧ

А кой Ви кара да стоите в заведения или зали за пушачи? Защо като имаше зали за непушачи, стояха празни, а всички се вряха в местата за пушачи? Как точно през стъкло и с вентилация Ви вреди димът? Мисля, че отговорът наистина е ясен - крайно време е да се осъзнаете и да спрете да тровите обществото с идиотските си прокламации, в които дори Вие не вярвате!