Не на връщането на цигарения дим в заведенията

Quoted post


Гост

#275 Re: Re: Не на пушенето !!!

2012-12-10 11:19

#267: николай попов - Re: Не на пушенето !!! 

 Правата ти свършват там, където започват правата на другите. Аз например си лакирам ноктите на терасата, защото не смятам, че е редно хората около мен да дишат ацетони. В заведенията е същотот, винаги някой страда-персоналът, приятелите ви непушачи които сякаш са длъжни да се съобразяват с вас . Тук ще кажете, чи не ги насилвате, че те сами си избират това, нима? Защо тогава вие не изберете, когато сте стях да отидете в залата за непушаче? Колко пъти ви се е случвало да я посетите заради приятел? Никога, нали! Единствената нормалня мярка, която трябва да се приеме ако меже  е в заведенията да има помещение за пушене, което е отделено от останалата част, преветрява се или има някаква вентилация и там хората да отиват само за да пушат, и след това да се връщата по масите. Ако това стане мисля, че никой не би имал нещо против. Така нито непушачите и пушачите ще се делят, нито персонала ще бъде одимяван, нито пък самите пушачи. Защо не излезете с такива искания?

Отговори

anjela

#278 Re: Re: Re: Не на пушенето !!!

2012-12-10 11:32:04

#275: - Re: Re: Не на пушенето !!!

най после да прочета едно разумно предложение което решава спора къде и как да се пуши.дори бих предложила поставянето на кафеавтомати така ще бъде запазен персонала на заведението .ако ни нашите политици бяха толкова умни да го предвидят в закона сега нямаше да има тези разправии между пушачи и непушачи.да ама не на тях не им трябват разумни решения а раздори между две големи групи от обществото ни.разберете ни правилно ние не искаме нито да ви тровим нито да ви одимяваме , а да имаме едно местенце където да пушим без да пречим на никого.да задължат заведенията да си направят пушални и въпроса е решен.но да ни гледате как мръзнем на тротоара не вярвам и на вас да ви е приятно.може закона да бъде променен точно в тази му част и проблема е решен стига управниците да пожелаят да го направят.като мине зимата въпроса вече няма да е актуален ние пушачите ще си ходим в откритите заведения там е по приятно.