За премахване на зеления сертификат

Quoted post

За премахване на зеления сертификат

#18 Re: Против зеления сертификат и принудително скланяне към ваксинация

2021-11-04 14:34

#16: - Против зеления сертификат и принудително скланяне към ваксинация 

 Разбира се, че е умишлено - стари трикове, които не за първи път се ползват. Ще видим, в крайна сметка, какво ще види съда в това действие.

Отговори


Гост

#20 Re: Re: Против зеления сертификат и принудително скланяне към ваксинация

2021-11-04 14:48:05

#18: За премахване на зеления сертификат - Re: Против зеления сертификат и принудително скланяне към ваксинация 

Не вярвам на съда и честно казано ми омръзна. Искам всички гъзолизци вън. Суверенитет за България, напускане на Евросъюза и държавно присвояване на всичките ни ресурси начело със златото, което подаряват благотворително. Всички предатели и народоотстъпници в затвора, ама преди това да ги питам за колко точно жълти стотинки продават на пеласгите - тоест нашата кръв и геном. Къде да ги съдим още иначе, като ни го налагат отвън. Ще бъде ли този народ свободен накрая и до кога ще се кланяме ту на Изток, ту на Запад. В момента в който почнаха да искат да се гаврят с децата ни и със здравето ни, мисля че е назряло да направим нещо крупно, всички заедно. Пък макар и да е да си върнем хаганата, като държавно устройство, това нашата земя ли е или не, ние Българи ли сме или мишки ?! Как на наша земя, ще ми налагат мизериите си и отровите си, все едно аз да ида в комшийте и да им кажа как да живеят. Вън наглеци!




Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...