Петиция за разпускане на ДПС като незаконно регистрирана партия

Quoted post

аз

#1414

2014-10-10 00:06

Добре е да четете малко закони иначе ще се хващате на въдицата на този който е пуснал тази петиция - а неговата цел е просто да ви насъсква и манипулира и Вас и електората на ДПС. Истината е следна:
Още преди 24 години имаше дело за това дали ДПС е легитимна или не партия.
Констируциония съд състоящ се тогава от 7 членове гласува:
3ма ЗА, 3ма ПРОТИВ и 1 се въздържа и решение НЯМАШЕ.
Според сега действащата конституция, решение на конституциония съд няма пред кого да обжалваш, а и не можеш да искаш 2ри път от този съд да се произнася по казус по който вече се е произнесъл ...
Така, че прах във вятъра е всичко ...

Отговори


Гост

#1421 Re: НИЕ срещу такива като "аз"

2014-10-10 00:35:04

#1414: аз -  

 Виждам, че сте започнали да казвате "Корупционният съд"....???   "Всички грешки биват допускани от хора и съответно могат да се коригират от хора" JFK      Прах във вятъра сте вие и дано по-бързо се разнесат в него такива неверници като вас.   http://www.bnoshipka.org/index.php?special=publikacii&cat=2&id=15

Николай К

#1427 Re:

2014-10-10 01:09:09

#1414: аз -  

 Да се промени конституцията. 

..от народа

#2526 Re:

2014-10-14 23:25:06

#1414: аз -  

 Ако тогава не е имало решение, то сега е време да послушат гласа на народа!! Трябва обаче да сме единни, без съмнения, без колебания и без да отстъпваме! Виждам, че сте запознати, но разпространявайте тази статия, оказва се, че много хора не знаят. И още нещо, партията е създадена въпреки, че написаните закони  в Конституцията забраняват това. Тогава, трябва да има начин да се отмени със закон, НЕЗАКОННО ОСНОВАНОТО!! Вратички в закона има за онези горе, ще се намерят и за такива като нас! Ако всички продължават да мислят като вас, тогава Господ да ни е на помощ! Не трябва да се предаваме, а да се вдигаме всички, ДПС и опонентите и трябва да са вън от властта! Разпространявайте истината!!

Луканов и Желев – съучастници в легализирането на етническата партия ДПС