Не на връщането на цигарения дим в заведенията

Quoted post


Гост

#4608 Re: Re: Re: Re: Re: Александър

2014-02-03 09:15

#4605: сдружение на заведенията в България - Re: Re: Re: Re: Александър

вие и вашата жалка организацийка наречена "България без дим" какво си мислите че правите нов световен ред ли искате да въвеждате.преди 70 години един луд ефрейтор се опита да го направи и завърши много трагично.не съм пушач но съм против забраните и ограниченията.не може една голяма част от обществото да бъде лишавана от елементарното право на човека да посещава ресторанти и да прекара няколко приятни часа след работния ден или на празници.проблема може да се реши по много елементарен начин без да има засегнати и обидени.да се разделят заведенията за пушачи и за непушачи практика прилагана в много държави.при такава постановка аз естествено ще отида в заведение за непушачи а тези които пушат ще изберат такова за пушачи толкова ли е сложно.срамота за обществото е че от един елементарен проблем се раздухва такава полемика че едва ли не е започнала война межди пушачи и непушачи.това не е верно войната се води между пушачите и законодателя който бълва необмислени закони.

Отговори

Александър

#4609 Re: Re: Re: Re: Re: Re: Александър

2014-02-03 14:11:36

#4608: - Re: Re: Re: Re: Re: Александър

Здравей Антон,

Да, прав си. Съгласен съм с теб. Относно коментар #4608 - аз не съм от "вашата жалка организацийка", но това няма значение. Подобни забрани и закони са световна тенденция и няма как България да направи изключение.