Петиция към главния прокурор Борис Велчев

Quoted post


Гост

#1079 Re: Re: Re: Re: Абе неразумнии юроде, /#1048

2011-05-23 23:09

#1061: - Re: Re: Re: Абе неразумнии юроде, /#1048  

 Това право за самоопределение го виждаме най-добре във  "Време разделно" или "Под игото". Ищом си толкова начетен, отвори картата и виж колко републики се отделиха от СССР на национален признак, как не са успели да ги асимилират. Или Испания, където всяка провинция има свой език.  И интересно, откъде в българския език се е появила думата "потурчване". Сигурно не я е измислил някое мекере като теб.

Доколкото за икономическата структура на Османската империя, много си зле, аркадаш. Да си чувал за спахииство?

А че си готов да продадеш България и за по-малко от 30 сребърника, това е ясно още от началото. Дядо ти поп Кръстьо го е правил, и натам отиваш. Ако си българин разбира се, което много се съмнявам.

За образованието: момче, момче, цял живот да се опитваш да учиш, не можеш да дойдеш на моето ниво. То не случайно Турция е най-неграмотната държава в Европа.

Ми дай да отречем и Холокаста тогава, и от него са минали 70 години, ама и до ден днешен еврейте си цицат от Германия.

А вместо да се гордееш че знаеш турски, вземи научи някой чирав езок - я английски, я френски, я немски. То и за секса има значение, нали знаеш - френска любов, турска любов..

Така че, нали се сещаш

Отговори


Гост

#1086 Re: Re: Re: Re: Re: Абе неразумнии юроде, /#1048

2011-05-23 23:33:03

#1079: - Re: Re: Re: Re: Абе неразумнии юроде, /#1048  

 Tİ PRODİLJAVAY DA SE CHUVSTVASH GRAMOTEN....CHETİ Sİ POD İGOTO...A KOGATO İMASH NUJDA TE CHAKAME PAK V NEGRAMOTNATA TURTSİYA DA PRODAVASH DREBOLİYİ V  LALELİ, ZA DA TE SİJELYAT NYAKOYİ NEGRAMOTNİ TURTSİ İ DA DADAT 2-3 DOLARA ZA DA NE UMRESH OT GLAD....

Шер

#1118 Re: Re: Re: Re: Re: Абе неразумнии юроде, /#1048

2011-05-24 00:54:50

#1079: - Re: Re: Re: Re: Абе неразумнии юроде, /#1048

А вие господине, грамотния, не знам защо, но ми звучите грозно и неубедително. Просто, от думите ви мога да сканирам личните ви проблеми, които не са малко. Аз съм чиста българка за ваша информация. И да знаете от мен - няма смисъл да си много грамотен ако не си преди това човечен.