Петиция към главния прокурор Борис Велчев

Quoted post


Гост

#630 Re: ЗАБРАНА НА ПАРТИЯ АТАКА !!!

2011-05-22 23:57

#593: ГЕОРГИ НИКОЛОВ - ЗАБРАНА НА ПАРТИЯ АТАКА !!!

KATO SI EVANGELIST ZA6TO NE OTIDE6 V TURCIQ DA SI EVANGELIST I DA JIVEE6 V MIR S TURSKIQ NAROD!!AZ PAK 6TE TI KAJA 4E ME E SRAM 4E IMA ''BALGARI'' KATO TEB NADQVAM SE 4E I TI NE NARI4AS SEBE SI -BALGARIN !!ZA6TOTO EDIN ISTINSKI BALGARIN NIKOGA NQMA DA IZRE4E DUMI KATO TVOITE!!!SRAM I POZOR E 4E HORATA KOITO SA DALI KRAVTA SI V MINALOTO ,ZA DA MOJE DNES HORA KATO TEB DA JIVEQT V TAZI DARJAVA I DA SE NARI4AT BALGARI!!!!

Отговори

ГЕОРГИ НИКОЛОВ

#654 НЕЗАБАВНА ЗАБРАНА НА ПАРТИЯ АТАКА !!!

2011-05-23 00:31:12

#630: - Re: ЗАБРАНА НА ПАРТИЯ АТАКА !!!

Да, аз съм евангелист и се гордея с това..  В нашата църква има много цигани и четри семейства турци. Разбираме се отлично, няма сорита, няма раздори.

Евангелистите са дали много борци и бойци  в борбите за Национално освобождение на България, а също и по - късно в 1912 -1917 г. Гоце Делчев и Тодор Алексасндров са ги сочели като образцови бойци и въстанници през 1904 г. Не разбирам защо като съм евангелист да не съм българин.                                                                                             А колкото до Волен Сидеров и партия "Атака", неизвестно защо и нас ни определиха за небългари. Издевателстваха над нас и си позволяваха да казват ( идиотизмът им е безкраен !!!!!!! ) : "Вие българи ли сте или протестанти !?!?

Даже преди години се държаха грубо с наши вярваши. Защо беше нужно това - никой не знае.

Освен това не смесвайте, религия и етнос - това е пагубно.

Пред джамията повечето са били араби и други народности, а не турци.