Не на връщането на цигарения дим в заведенията

Quoted post

Асоциация на пушачите в България

#4325 Re: Re:

2013-10-11 08:28

#4324: - Re:

в Турция не се пушело!!а в колко други държави от Е.С. този закон го хвърлиха в кошчето за смет и забравиха за него вече са 19.защо се мълчи по този въпрос.значи техните управници разбраха каква глупост са сътворили и побързаха да поправят закона само ние не можем.всяко правителство може да сгреши но упорито да доказва че забраната е правилна може само това на Борисов.законът трябва да се отмени и да се върнат старите изисквания към заведенията.не може някакъв държавен чиновник да се разпорежда с частната собственост на гражданите.тяхно право по закона за собственоста е да се разпореждат със своите имоти така както намерят за добре в рамките на правилника уреждащ междусъседските отношения.това че рече че след като моята дейност не пречи на съседите ми аз съм в правото си да я упражнявам.това къде какви заведения ще има за пушачи или за непушачи ще определи само пазара.във всеки бизнес златното правило е търсене и предлагане.


Отговори

катя

#4326 Re: Re: Re:

2013-10-11 08:56:05

#4325: Асоциация на пушачите в България - Re: Re:

симпатягите от "Буена виста", които са започнали да пушат от 5 годишни (е вярно, кубински пури) доживяха дълбока старост и прекрасна музика правеха