Не на връщането на цигарения дим в заведенията

Quoted post

катя

#4262 Re:

2013-10-07 15:15

#4261: -

за Европа лъжете и то много яко.Колко са страните в Европа с тотална забрана, а? Броят се на пръстите на едната Ви ръка.това го зная от лични наблюдения това лято бях във Виена, Страсбург, Берлин и Париж и навсякъде си имаше заведения и за пушачи и за непушачи.ако не сте видяли повече от София не лъжете по този глупав начин.да не отиваме по далече а при съседите. Гърция ,Македония  и Сърбия също са на облекчен режим.зная го защото аз и моите приятели редовно ходим там когато трябва нещо да празнуваме. Знаете ли колко хора останаха без работа в ресторантския бранш - да умират от глад ли искате, защото от 1 година това е факт. Ако започнете да виждате по- далеч от носа си и наистина се интересувате от важните неща и бъдете по толерантни към сънародниците си всичко ще си дойде на място .

Отговори

Ева

#4275 Re: Re:

2013-10-08 07:56:01

Интересувам се от доста важни неща и виждам доста по - далеч от носа си, но не желая да мириша на пепелник, да ми сълзят очите и да ми дере гърлото, защото някой изпитва удоволствие да се трови и да трови другите около себе си. Никой не Ви е забранил да пушите. Пушете, ако искате и по 10 кутии цигари на ден. Проблемът си е Ваш! Но не ме карайте да Ви дишам отровите!