Не на връщането на цигарения дим в заведенията

Quoted post

Pu6a4 protiv tsigareniat dim

#3823 Re:

2013-06-25 07:30

#4: Пушач -

A za6to va6ite prava sa po-silni ot tezi na nepu6a4ite? Za6to do sega be 'normalno' pu6a4ite da odimiavat vsi4ki naokolo, i be 'normalno' nepu6a4ite da sa ok s tova. Kade biaha tehnite prava?

Sega kogato iskame da dadem prava i na nepu6a4ite da imat dumata izvednaj pu6a4ite zapo4naha da protestirat za tehnite prava i nai-naglo? da pokazvat na vsi4ki naokolo sreden prast, nali? Kazvaiki 'ne mi puka za va6ite prava, za6toto samno moite sa vajni'!  Ne e li taka?

Dori az kato pu6a4 ne iskam da stoia v opu6ena sreda i da mi smardiat i drehite i du6ata!!!!

Tia polovin4ati na6enski raboti...6te vliaza v zavedenie i uj sam v zonata za nepu6a4i, no im smardia tsigarebiat dim, za6toto pronikva navsiakade.

Pu6eneto ne e jizneno vajno...togava tezi koito izbirame da pu6ime NIAMAME PRAVO da go natrapvame na tezi, koito ne pu6at.

 

 

Отговори


Гост

#3825 Re: Re:

2013-06-25 08:23:19

#3823: Pu6a4 protiv tsigareniat dim - Re:

декларацията за правата на човека не се обсъжда а се приема такава каквато я е написъл Конвента.не и правете нова редакция защото няма да стане.в цяла Европа това го проумяха и върнаха разделянето на заведенията.това трябва да стане и тук в България.с какво право нас пушачите насила ни карат да се простудяваме и после да губим куп пари за болнични и лечение.простудните заболявания са вратата към тежките болести и имат опасни усложнения.учудвам се на наглоста ви как така човек да отиде в ресторант да си плати сметката и като бонус да получи простуда.пука им на тези които написаха закона нали в техните лимузини с кожени салони е топло и уютно а робите могат да се разболяват.