Ние искаме оставката на членовете на управителния съвет на БФВ!

Quoted post

Георги

#842

2013-06-05 06:46

Съгласен съм с петицията.Прочетох почти всички коментари и с много от тях съм съгласен.Трябва да се променят много неща.Но не съм съгласен,че точно това е момента.Не може преди такова състезание като Световната лигата да се подхваща такава кампания.До сега какво правихте,толкова време мина и не се чу нищо по тази тема.И сега изведнъж,точно преди състезанието да се насажда пак напрежение и после как да очакваме да играят на 100%.Освен ако това не ви е целта - да съботирате играта на тези толкова талантливи но млади волейболисти,някои от които с доста крехка психика както се оказа.

Отговори

Диляна

#845 Re:

2013-06-05 07:26:59

#842: Георги -

Георги, за съжаление моментът никога не е подходящ. Ако въпросът се повдига преди важно състезание ни обвиняват, че насаждаме напрежение, ако е след това - както сам сте написал "не се чува нищо по тази тема", защото тя престава да бъде актуална. В такъв случай ни остава единствено да мълчим с надеждата, че някога нещата ще се променят от самосебе си. Относно психиката на момчетата - ако един клип, направен всъщност заради тях, може да повлияе на играта им, значи, че не са готови за голямо състезание. Те трябва да играят на 100% при всякакви обстоятелства. Но независимо от "неподходящия момент" се радвам, че има хора като Вас, които подкрепят каузата.