Не на връщането на цигарения дим в заведенията

Quoted post


Гост

#1676 Re:

2013-05-28 17:18

#1655: Naiski -

Къде е намаляла работат? Заведенията са препълнени. Въобще само се спекулира с това, че някой си губел работата. Заведенята, които предлагат качествена храна, напитки и обслужване не са загубили клиентите си.

 

Отговори

Naiski

#1681 Re: Re:

2013-05-28 17:22:15

#1676: - Re:

Това е защото не се спазва забраната :D
Най-редовно носят чаши с вода в дискотеките, познай това за какво е :D.


Гост

#1703 Re: Re:

2013-05-28 17:50:11

#1676: - Re: Дами и Господа,аз съм заклет пушач,на 48 години.До преди две години бях собственик на заведение /не особено голямо/ и се принудих да го затворя,тъй като в закона е казано,че не може да се пуши на работното място! От тогава,аз не съм посещавал никакво заведение,пораади това,че в него няма как да се пуши! Не е ли нормално да има заведени я за нас /пушачите/,и за непушачите?! Нима смятате,че на моите години бих могъл /при все,че съм опитвал/ да се откажа от този си порок?! Нима трябва заради това,че ВИЕ сте си наумили,че това е най-вредният навик /който всъщност лишава мен от даденият ми живот/ да бъда лишен от социални контакти,и да ни превръщате в "битови алкохолици"?!!! ТОВА ли е демокрацията????! Щото ако смятате това,бих искал да ви задам следният,риторичен въпрос: "Може ли да си е***е /автоцензура/ ;(((((((((((