Против целогодишното шофиране на фарове през деня


Гост

/ #23

2013-01-07 17:09

Това с пешеходците е много вярно ! При разминаване с една кола с ксенонки , пешеходец изникна пред мен ...ей така като в научно-фантастичен филм !!! На времето....карането на фарове се наказваше.... Карането на фарове значеше извънредна ситуация.... Ти ....когато караш на фарове ме заслепяваш дори и в най-слънчевия ден...Ти когато караш на фарове ми пречиш да виждам нормално околните предмети които не излъчват светлина.... Ти когато караш на фарове ми пречиш на преценката за скоростта с която се движиш и евентуално да предприема маневра или не....Ти когато караш на фарове и си на километри пред или зад мен ...слабо ме вълнуваш... ти не си кацащ самолет....него го следят авиодиспечери , намиращите се в близост други самолети и не на последно място за разгонване на птиците.... Когато обаче наближиш аз имам достатъчно добро зрение подплатено с медицинско за да те видя...Ако някой не вежда добре и му трябват фарове...да не сяда въобще зад волана...Ти който караш на фарове нямаш никаква полза защото ще гледам на друго място и в друга посока......защото ме заслепяваш....Затова е опасно да се кара на фарове...!



Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...