Не на връщането на цигарения дим в заведенията

Симеон

/ #127

2012-12-07 15:30

Тъжно... Много тъжно... Чета коментарите и ме боли, направо ми се иска да заплача. "Кое ти е тъжно бе?" - ще попитат някои от вас... Аз съм пушач и не се гордея с това. Опитвам се да премахна лошия навик от ежедневието си, но ми е трудно... Тъжното е това, че със закони и забрани, трябва да се решават разни проблеми в "обществото"... А всичко опира само до самосъзнание, култура, етика, умението да се съобразяваш с околните, както всеки би искал и околните да се съобразяват с него. Тъжно е, че постоянно има хора, които се плюят един друг... Тъжно е, че има хора, които изливат огромни количества омраза към околните, слагат всичко под общ знаменател... "пушачи" , "непушачи" , "бакшиши" , "политици" ... списъкът е доста дълъг... Питам ви, уважаеми хора, познати и непознати, кога ще спре тази простотия? Защото, докато това безумие не секне, думата "общество", е лишена от какъвто и да е смисъл. Съжалявам за "оф-топика" ... Пожелавам Ви, повече усмивки и щастие в ежедневието, и то най-искрено!!!