Създаване на мемориално място за жертви на болшевизма в Пловдив

Георги Пашев
Авторът на тази петиция

/ #44

2012-08-27 21:09

Аз съм засегнат и от страна на рода на майка ми, и от страна на рода на баща ми. Не смятам точно на вас да обяснявам кои мои роднини са били в Белене, още повече, че не ви знам и името даже... Роден съм през '88г, така, че няма как да съм бил от онези, за които говорите, но дори и да бях роден отпреди това, пак нямаше да си продам душата за жълти стотинки и малко сигурност, както сте направили вие през комунизма.

Ще правим каквото си искаме, именно защото сме свободни хора и имаме усет за това, което трябва да направим и вашето мрънкане само ще ни амбицира още повече да превърнем този проект във факт...

Относно "кочината със срината икономика", питайте комунистите с куфарчетата къде са скрили и запиляли парите и защо толкова време не допускат развитието на честен частен дребен и среден бизнес... Питайте другарите: от Костов през Пръмова-Кунева до Серьожа... Те са лично отговорни за това...

Радвам се, че съм млад, та не съм повлиян от пропагандата, която ви е изпила мозъците през комунизма, та не знаете кое е с по-голям приоритет: свободата или салама..., Санчо...