Г-ца и Г-н. Нека бъдем равни в обръщенията. Да премахнем г-жа!

Мария Димитрова
Авторът на тази петиция

/ #3 Очаквана реакция...

2012-05-19 00:50

Очакваше се, че ще има такава опозиция на тази петиция. България все още е в каменната ера що се отнася до равноправие на половете и промяна на патриархалните разбирания... Но да се надяваме, че в скоро време и тук ще има прогрес... Обществото ни е промивано в течение на векове ( а и все още се промива)за някои стереотипи измислени от патриархията, но все пак аз съм оптимист, че това ще започне и тук да се променя..."НЕКА ПОКАЗВАМЕ УЖАЖЕНИЕ КЪМ МЛАДОСТТА И НЕПОРОЧНОСТТА ИМ" - заради промивката на медиите и обществото има момичета които се омъжват и имат деца на по 18...20...22 години (тъй като в България все още модела за жена е да е майка и домакиня и момичетата бързат да го изпълнят) и стават госпожи има и такива които на 35...40 все още са госпожици тъй като избират да не се омъжват, не може една дума да определя това дали даден човек е млад, възрастен, порочен или непорочен..."ВСИЧКИ ЗНАЕТЕ ЗА ДУХОВНАТА И МОРАЛНА КРИЗА В ЗАПАДНА ЕВРОПА." - само не ме карайте да започвам анализ на духовната и морална криза в България с цялата чалга която се вихри из населението ни.... давате доста несериозни аргументи...