ЗАБРАНА НА ДЕЙНОСТА НА БХК НА ТЕРИТОРИЯТА НА БЪЛГАРИЯ


Гост

/ #183

2015-11-11 18:03

бхк да се разтури и забрани със закон. Няма нужда да ни зарибяват, особено младото ни поколение. Преди 27 години ние млади, амбициозни, образовани и пр. българчета също бяхме зарибяване по този начин и им се хванахме на въдицата. Лично аз съм участвал в някои мероприятия, организирани от сорос по това време, края на 80-те. За целта всичко ми и на другите участници ни беше платено -  около 350$, което за това време не бяха малко пари. Можеше и още да ни плащат, но ние разбрахме истинската същност и цел на т.нар преход, демокрация, чуждо вмешателство. Видяхме истинското лице на сорос и чухме неговите мнения по много въпроси, които изобщо не съвападаха с нашите на честни и почтени Българи и преди всичко Хора. Сега не сме в никакви подобни орг въпреки че можехме да бъдем, можехме да бъдем и в масонството, те приемат такива като нас и там дават парета. В заключение ще посъветваме нашите млади Българчета да внимават, да преценяват, да не вярват на т.нар един нов общ етц, дрънканици. И парета ще ви се дават и работа ще ви се обещава, но ще си загубите душата и уважението на хората, на Род и Родина- предателство не се прощава.