Петиция за разпускане на ДПС като незаконно регистрирана партия


Гост

/ #3463

2015-05-18 08:34

Време беше за тази петиция, макар и позакъсняла!Подписах, защото мисля, че тази партия нарушава конституциятя, че България е свободна и правова държава и е редно да питам "за какви права и свободи се бори тази партия и то на етническа и верска основа?" И ...още...мисля, че в България няма "български турци". Те са с паспорти на български граждани, а че си изповядат ислямаси е тяхно право, както и на християтите и на будистите и др. вероизповедания, ноникой не е тръгнал да прави партия на верска основа, никой не плюе по историята на България и по езика и, никой не е тръгнал да съди България в международни съдилища.Нямат права да пренаписват историята ни! Тя е такава, каквато е и такава трябва да си остане. И като български граждани, трябва да милеят за всичко българско, родно, наше, а не да правят метани на турското, защото не Турция е тяхната Родина. И ...ако не дай Боже, на мюсюлманин се случи нещо зло, ще му помогне съседът, християнин, а не филанкишията от Истанбул, Анкара или от Анадола! Мюсюлмани и християни си живеят мирно и тихо , а ДПС умишлено вменява омраза между етносите, за да задържи властта за своя изгода, но мисля, че вече и мюсюлманите разбират това! Имаме приятели и цигани и мюсюлмани, и арменци, споделяла съм и с тях , каква им е ползата от ДПС, отговорът е винаги Е : - " никаква". Това е истината!