Връщане на смъртното наказание за закоравели престъпници


Гост

/ #28

2015-03-07 13:15

Добрите хора винаги търпят наглостта, изродщината и отрепките в своят живот! Добрите хора дори не могат да произнесат на глас, че искат смърта на тези "хора", които отнемат животи! Добрите хора се мъчат в тази държава да живеят. Трябва да се промени не само закона, а цялата помия отгоре! Цялото управление и безброй депутати! Не може водеща новина да са оставките на политици и държавни служители, и какво би направила опозицията... Втората да е отнемането на нечий живот! ОСЪЗНАЙ СЕ, БЪЛГАРИНО! Ние не сме варвари, които искат да се отнемат животи на престъпниците! Това не ни прави нехуманни! Това не го правим от яд и неадекватност! СЛУЧИЛОТО СЕ С ВЕРОНИКА НЕ Е ИНЦИДЕНТ! ТОВА Е ТРАГЕДИЯ! Колко хора не могат да спят и да ядат след случилото се?! Е, аз съм една от тях, въпреки че не я познавах лично! Хора, съберете се! Това в България каква демокрация е?! Колко е виновен изрода, който е отнел живот по БРУТАЛЕН начин и колко е виновно управлението на страната ни, позволила му тази СВОБОДА! Колко е наистина този убиеца, и колко им е удобно на всички от горе да посочат него, защото и без това го търсят? Кой си върши наистина работата в тази страна? Трябва да се промени абсолютно всичко! От заменяне на всеки един отгоре, от въвеждането на задължителни избори, където да има квадратче и че НЕ ИСКАМЕ НИКОЙ ОТ ГОРЕПРЕДСТАВЕНИТЕ! Колко млади хора се махат от държавата, защото тук не се живее! Тук се оцелява! Тук стандарта на живот е нисък спрямо заплащането и безбожно висок, когато идва ред на разходите! Който остава тук се поти и изкарва пари с нечовешки труд, докато просто някой идва и те убива... Цял живот гледаш твоето дете и накрая някой ще го удуши понеже психически не е добре, ще го убие за пари... Къде отиваме, българи??? Моля, създателят на петицията да състави подробно искания, за да може, надявам се, когато се съберат достатъчно подписи, за да се покаже петицията в медиите, да имаме аргументирани искания. Аз съм ЗА въвеждането на ПСИХОТЕСТОВЕ навсякъде из всички сфери на страната! От учители до полицаи! Навсякъде! Колко психично заболели ще се открият така? Аз съм ЗА сурови условия в затворите и нечовешки труд! Аз съм ЗА отнемане на живот след извършено БРУТАЛНО престъпление! Да отнемеш живота на дете, да треперят цял живот близките... И после 1300 лв. за затворите? Докато има жадни за пари, така ще е. Всеки гледа как да вземе повече пари. Как да излъже системата. Това е АБСУРД! Животът ни е АБСУРД! Коренна промяна в управлението, законодателството, улиците, осветлението, камерите! Осигурете безопасност на българите! Страх за престъпниците, не за нормалните човеци, дето не си почиват от работа и учене! Не може да се живее в страх! Не може да излизаш от дома си и да не знаеш дали ще се прибереш! И няма ден, няма нощ... Бог да пази ДЕЦАТА НА БЪЛГАРИЯ!