Петиция за разпускане на ДПС като незаконно регистрирана партия


Гост

/ #1489

2014-10-10 06:29

Здравейте! Радвам се че има такава петиция. Искам да кажа, че заставам твърдо за идеята да няма такива партии ръководени и съставени изцяло от политици от друга етническа,расова или верска принадлежност. Също така смятам че нямат място в нашата политика, макар и много добри, политици от други националности, защото няма такъв човек по-загрижен за държавата ни от българина(българска националност, християнска вяра). Аз искам да ни управлява българин! Знам че нашите политици не дават пет пари за народа си, но какво ще стане ако ни управляват други - ще бъдем поробени, ще ни експлоатират като евтина работна ръка, ще ни подхвърлят един комат хляб месечно и сигурно си мислите ами то и сега е така. Да положението ни е никак добро, но освен това онези другите ще се наложат и в живота ни, в празниците ни, в езика ни. Ние няма да имаме права ще сме зависими от правото на другите, които ще ни управляват. С една дума ще сме роби. Лошото е че хората които са съгласни или безпристрастни към този наболял въпрос не само не осъзнават какво е робството но и го желаят, защото мислят че ще живеят по-добре. В световната историята не съм прочела за поробен народ да е живял по-добре от колкото като е независим.