Петиция към главния прокурор Борис Велчев

Комар

/ #1441 Бог да пази България!

2011-05-25 14:18

Направо съм потресен от наличието на толкова много късогледи и направо слепи хора, които си седят в София или в някой друг голям град и драскат ли драскат петицийки. Идете в Лудогорието, идете на гара Пловдив, в Якоруда, Белица или Родопите, погледнете църквите, съберете счупените икони и погледнете поруганите свети места, пребройте джамиите, пък тогава драскайте петиции, уважаеми дами и господа! Не съм атакист, но това, което правите е пропадия за България, която съм готов да докажа на всеки със снимки и лични впечатления. Уви, прекалената толерантност и първосигналност ще ни довършат като народ и държава. Опомнете се и спрете с глупостите докато не е станало късно! Впрочем къде сте досега и защо не направихте петиция за отнемане на имунитета на неидващия на работа Ахмед Доган, защо не демонстрирахте пред Конституционния съд когато няколко съдийски гласа не достигнаха за забрана на антибългарската ДПС????!!! Отговорите си ги дайте всеки сам за себе си и задължително отделете по 1 минута за малко личен срам. Бог да пази България от врагове и от "загрижени" българи!