Петиция към главния прокурор Борис Велчев

dilitar433@gmail.com
Гост

/ #1112

2011-05-24 00:36

Шизофреници, политици на тази държава не са нужни. Колкото по-скоро българските граждани осъзнаят това по-бързо тази държава ще се оправи. Аз като мъж съм се клел да защитавам националните граници на тая държава и гражданите живеещи в нея. Моя дядо се е бил за България през Бълканската война и има сребърен кръст за храброст, моят баща се е бил през Втората световна война против фашизма, аз служих двадесет години в армията осъзнавайки, че всеки мъж в родът ни трябва да допринесе за общото благо на родината. Не мога да повярвам, че 21-ви век има политици, които за собственото си его могът да превърнат България в Косово където децата ни да живеят в омраза. Спомням си разкази на баба ми през Бълканската война е била 15-17 годишна как са се отнасяли към мъжете които са били в тила, как са ги замеряли с камани и яйца как са треперили и стискали палци за мъжете на фронта. Но никога не съм чул дума против турците омраза на етническа и религиозна основа и се питам какво става в тази държава щом в двадесети и първи век живеем с такава омраза. Хора, които са имали пълното основание не са го допуснали, тяхните внуци и правнуци да изпитват злоба които и те не са изпитвали а защо тяхните внуци и правнуци изпитват това? На какво основание? Мисля, че подобни партии като "Атака" и "ДПС" нямат място в парламента. За това виновните за ексцесиите пред джамията в София трябва да си понесат последствията, надявам се президент, премиер,  МВР,  ДАНС да си свършат работата, да поставят всеки на мястото му.