Петиция към главния прокурор Борис Велчев

С. А.

/ #1038 Re:

2011-05-23 20:09

#968: -

Аз лично нямам нищо против вас и вашата религия, напротив! Коранът е толерантна книга, много по-толерантна от нашата....

Но това е България! Помните ли по "Тошово" време колко българи изколихте?! Колко българи изгубиха живота си, защото искахте да си правите Варна турска столица, а ние ви отказахме?! Да не говорим за предишни събития! Ние търпим и търпим... Накрая ще се окаже, че вие имате повече права в България от българите... Вие НЕ сте малцинство, стига сте се крили зад тази смотана дума... Ако живеете в България значи сте БЪЛГАРИ, без значение дали се молите на Господ, на Алах или на Буда! А ако искате хем да живеете в България, хем да сте турци, няма да стане!

Една позната ми разказва как в селата около кърджали Българите не могат да си купят хляб от магазина, ако не говорят на турски... БИВА ЛИ ТАКОВА НЕЩО?!?!?!

Вие сте гости в НАШАТА държава и трябва да се съобразявате!!

Ако приемете да сте БЪЛГАРИ, аз лично ви приемам с отворени обятия, но ако искате да сте Турци и да живеете в България, защото така ви е по-угодно... Съжалявам, но това НЕ трябва да се позволява...