Не на връщането на цигарения дим в заведенията

Петър Петров, Пловдив
Гост

/ #3843

2013-06-28 10:44

Нека уважаемите пушачи убиват само себе си! Това е техен избор и те имат право на него. Но нека не забравят, че техните права свършват там, където започват моите! Които аз ще браня! Аз имам правото да дишам чист въздух, но Законът е престъпно либерален! Инвалид съм и не мога да стоя прав. На пейката на автобусната спирка до мен сяда нагла дама, която изпуска димът си под носът ми! На моята забележка отговаря, ако нейният дим ми пречи, да стана и да се отдалеча! Пушенето на открито било разрешено! Но освен Закон, има и ЕТИКА! Пошегувах се че боледувам от метеоризъм и никой не е забранил изпускането на газове нито на закрито, нито на открито. Ако ги изпусна под носът и тя ще скочи и ще изкрещи "Простак!". Аз не мога да скоча и не и казвам "Простачка", въпреки че приятелката и я съветва да не пада на "моето ниво"! ЗАКОНЪТ ТРЯБВА ДА ОГРАНИЧИ НАГЛИТЕ ПУШАЧИ, ДА НЕ ПУШАТ НА ОТКРИТО ПО-БЛИЗО ОТ 3 МЕТРА ОТ НЕПУШАЧ! Това е моят коментар! И ако Законът не ми го осигури, че го браня със бустунът си! Пушил съм достатъчно в младите години на Глупоста. Сега плащам с лихва за глупоста си. Със невъзстановимо увредено здраве и девет диагнози! Млади хора, не повтаряйте моята Глупащина!