Не на връщането на цигарения дим в заведенията

Гост

/ #2266 Re:

2013-05-29 12:01

#2259: -

Ми да ама, аз кел файда, че съм решила да не пропушвам, ако трябва да дишам цигарения дим заедно с пушача. За пасивния пушач, той е много вреден. Освен това ме кара да кашлям и ми опушва дрехите. Защо трябва да търпя това. Никой не ви забранява да пушите. Забраната е да го правите на определени места. Що се отнася до алкохола, това не е нещо, което се консумира всеки божи ден. Пушача е зависим от никотина и много пушачи пушат по една а някой и по две кутий на ден. Алкохолно-зависимите се наричат алкохолици, както знаеш. Ти да не би да познаваш толкова много алкохолици или какво? Толкова ли много хора според теб са на бутилка или 2 на ден? Не мисля.

А въздуха и без дим не е чист. Дай сега да го замърсим още повече така ли? Ако ти пушиш и нямаш против в дробовете ти да се наслоява катран, това е твое решение и аз го уважавам. Но не уважавам и в моите дробове да се трупа. Аз ценя здравето си. Не трябва да съм принудена да се тровя заедно с пушача, защото той е решил. Това е негово решение, не мое. Моето кой ще го уважи? Пак повтарям, никой не ви казва да спрете да пушите. Но го правете там където не пречи.