Не на връщането на цигарения дим в заведенията

Аман

/ #1580

2013-05-28 15:25

Аз пък съм пушачка и колкото и да ми беше трудно в началото с тази забрана, свикнах и я толерирам, както толерирам и вас, скъпи протестиращи, и ми е все тая с какви простотии ще ви заглавикват, вместо да оправят наистина належащите проблеми. Всички разделени заведения, където съм била са спазвали правилата, но както и да е. Кефа ми е леко развален, обаче съм окей със забраната - не ми е невероятно приятно, но пък АЗ се съобразявам и не цивря наляво-надясно. Въпреки цигарите имам противно силно обоняние и някои други биологични миризми ме дразнят не по-малко, отколкото цигарения дим дразни вас. Здравето наистина е много важно нещо и съм съгласна, че трябва да има закон, който да слага чертата на допустимото някъде. Но все пак, замислете се, здравните проблеми на нацията не се изчерпват само с тъй модерния напоследък и прекомерно използван термин "пасивен пушач". Всичко в тази държава хвърчи от едната абсурдна крайност до другата. Аз пък само и единствено искам кошчета за боклук навсякъде, за да не се налага да гледам разхвърляни фасове и да влача моите, докато намеря такова. Отказвам да участвам във фарс, организиран от ония, дето пускат мърша да ни разсейват и да се бием помежду си за нея, докато те ни *** отзад... още преди да са седнали на трона даже.