Да спасим Паша дере от "Южен поток"

Кирил Попов

/ #11 Re: Против този безполезен за България проект!

2013-05-01 10:53

#8: Знаещ - Против този безполезен за България проект!

Господин Знаещ, в ръцете ми са попадали доста компресори, и искам да ти кажа, че това че са по-големи, не ги прави автоматично по шумни! Вече има изключително тихи машини, колкото и да не ти се вярва (всъщност и на мен не ми се вярваше, докато наскоро не попаднах на една такава). После, не зная защо мислиш, че е безполезен за България. По цял свят, газта се използва масово, като евтино гориво за всякакви нужди. Аз не бих отказал да се възползвам от въпросната газ. Искам да ти кажа, че голяма част от Варна е газифицирана и доста заводи работят на газ, като по този начин се намалява и замърсяването на въздуха, та полза от газта ще има. И да попитам от къде по дяволите бихте предложили да минават въпросните тръби? Все трябва да минат от някъде! Иначе има доста плажове в България като Паша дере - явно не си ходил достатъчно по черноморието. Това разбира се не е причина да се развали едно приятно място, но кой е казъл, че ще бъде развалено? Ако някой ми покаже проект, който ще съсипе Паша дере, аз ще се включа в протеста. Без доказателства, всичко това са си празни приказки. Омръзна ми вече разни "природозащитници" да протестират против всеки нов проект, а същевременно да нехаят за това което става пред очите им!!!




Платена реклама

Ще рекламираме тази петиция на 3000 човека.

Научете повече...