Да запазим брезите пред НГПИ "Тревненска школа"

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Да запазим брезите пред НГПИ "Тревненска школа"


Гост

#1

2013-05-31 17:01

Ще отсичате брезите, ще избирате турци и мангали да ни управляват и накрая се чудите къде избягаха умните и можещи българи.... Каква е разликата между това да си чужденец в чужда държава и българин в отчуждена България...?!

Гост

#2

2013-05-31 17:58

Днес своеволно ще отрежем две брези, утре ще замърсим десетки декъри земя за да изкопаем и усвоим природните й ресурси с цел печалба. А после от алчността човешка и земята ще затрием.
Фр Чавдар

#3

2013-05-31 21:13

спецялно до господин орфеи миндов / знам че на скоро имаше буря в травна ако са оцелели нашите дръвчета то по добре ги оставете за синвол че нашата гимназия е силна и държи на силата си и не би и одразала корена / знам че вие сте мъдър човек помислете върхо това внимателно и го погледнете от всички гледни точки и тогава вземете окончателно решение какво да има пред училището / но за мен е по добре да останат или на тяхно място засеите нещо което за ни възроди отново и любовта ни да стане по голяма към вълшебството да рисуваш и резбоваш
Маносян

#4 Re:

2013-05-31 22:30

#3: Фр Чавдар -

Чавдаре, ако наистина искаш някой да се вслуша в думите ти, ще трябва да се научиш да пишеш грамотно.