Подкрепа за полицая Лулеов

Свържете се с автора на петицията

Тази тема за дискусия е автоматично създадена с петицията Подкрепа за полицая Лулеов


Гост

#26

2013-04-03 08:24

Човекът не заслужава да влезе в затвора. Нека да му помогнем!

Тази публикация е изтрита от своя автор. (Покажи подробности)

2013-04-03 08:26



Гост

#28

2013-04-03 08:47


Открийте разликите:
Принос плюсове минуси
Български професор-дал знания на България. Роми-неизвестни,убийство.
Момчето Ангел(Катуница)-спортист роми-производители на фалшив алко-
хол и т.н
Иван Калмуков-бивш военен роми-с примитивния си начин на
живот довел до инцидента.
Полицай Лулеов-изпълняващ служебен дълг. Ром извършващ незаконни действия-
кражба.

Кое тук е градивното,цивилизованото и кое е деградиращото.Задача за домашно и повод за размисъл на Българския гражданин.Успех на България.

Гост

#29

2013-04-03 09:25

Категорична подкрепа!

Гост

#30 tRe:

2013-04-03 09:36

#1: -

trjabva da se nagradi s orden i da se proizvede v oficersko zvanie za doblest,hrabrost i mugestvo.

 


Гост

#31

2013-04-03 09:58

mnogo interesno,znachi se okazva,4e na6ite policaii imat pistoleti a nemogat da gi polzvat,v cql svqt da napadne6 policai e edno ot nai-tejkite prestapleniq,a nie sudim 4oveka za6toto se otbranqval I si vur6el rabotata,bravo bulgariq otnovo

Гост

#32

2013-04-03 10:03

Това което се случва не е нормално. За какво са полицайте тогава? Няма уважение, няма закони, няма и кой да ги спазва тези закони. На всякъде по Света, не си и позволяваш да погледнеш полицай, тук ги псуват, убиждат. Ми като толкова Ви пречи дайте да нямаме и полиция, за по-лесно. В тая държава освен че явно нямат право да си вършат задълженията, явдно нямат право и да се отбраняват. Искам да попитам, как бихте реагирали ако срещу вас тича мъж с брадва?!Ами ако го бяха убили, какво?!! Щеше из всички кирливи медии да се търби- не е реагирал адекватно, не е овладял ситуацията, не е направил не знам си какво. :Х

Гост

#33

2013-04-03 10:39

подкрепям смелостта на полицая!Нетърпима е наглостта на циганите!!Да престанат да се размножават безотговорно и по тоаи начин да източват пари от държавата!!

Anonymous

#34 Re:

2013-04-03 10:40

#32: -

Аз бих добавил и друго. Какво щеше да стане, ако заради този кабел беше станала катастрофа с пътнически врак???

 


Гост

#35

2013-04-03 10:51

Герой!

Гост

#36

2013-04-03 10:57

Ванка с теб сме

Гост

#37

2013-04-03 10:59

Твърдо зад това да се спре ограничи, битовата и всякакъв вид престъпност.

Гост

#38

2013-04-03 12:20

ПОлицаят си е свършил задълженията. Нека да се дадат много по-големи права на служителите на реда. Сега са безсилни и в държавата цари беззаконие и бездействие.

Гост

#39

2013-04-03 13:05

Мисля че в тая държава трябва да има ред и полицаите са за това !

Гост

#41

2013-04-03 14:36

Мисля, че в критична ситуация, такава ,в каквато е попаднал полицая ,няма място за разсъждения. Особенно ако е нападнат. Американците имат едно правило - желязно: "Когато си нападнат, си длъжен да опазиш СОБСТВЕНИЯ си живот, със всички средства".Тук това правило е доста разводнено. Ама трябвало на нападението да отговориш със същите средства като на нападателя. Да се стремиш преди всичко да опазиш неговия живот, пък после твоя и други нелепости. Но няма какво да умуваме- ние и като народ сме си такива. Една трета сигурно защитава действита на полицая, другата една трета смята , че това е неправилно , и което е най-лошо останалата една трета, изобщо не я интересува и няма мнение по въпроса.

Гост

#42

2013-04-03 15:06

Крайно време е да се създадат закони в тази държава.Това не е държава ... това е анархия .Всеки прави каквото си иска.... Искате полицията да ни пази....как да стане?Тези момчета са пушечно месо, а не полицаи.Когато си вършат работата ,както трябва застават на подсъдимата скамейка...защо?Нас ни управляват престъпници.

Гост

#43

2013-04-03 15:21

Vinagi sam se draznela ot nespravedlivostite zatova podmisvam v podkrepa na Luleov s nadejda da pomogna i da vaztarjestvuva spravedlivosta nenavijdam nerabote6tata sistema na sada.

Гост

#44 Справедливост

2013-04-03 15:23

!!!

Гост

#45

2013-04-03 16:04

Когато, гранична полиция застреля нарушител получава ли присъда?Или получава похвала да това? Всеки полицай при САМОЗАЩИТА и изпълняващ служебния си дълг трябва да действа така.Защо се гаврите с живота на тези които ни пазят и защитават от крадци,убийци и изнасилвачи.Аз съм ,майка и докато има такива полицаи ще съм спокойна за безопасността на семейството и детето си

Гост

#46

2013-04-03 16:05

СПРАВЕДЛИВОСТ!

Гост

#47

2013-04-03 16:13

Без думи...полицая си е изпълнявал служебните задължения,а Вие съдии какво правите, БЪЛГАРИ ли сте..???

Гост

#48

2013-04-03 16:55

hora podkrepqite nese chudete

Гост

#49

2013-04-03 16:59

Колегата е невинен. Тетрябва дори да седи в ареста или нещо подобно. Нека да си направят служебната проверка, а резултата от нея трябва да е НЕВИНЕН. Неможе мръсния гад с толкова присъди да ми прави такива изпълнения, неможе да се посяга на полицай, който защитава държавата, а в такъв момент дори и себе си.
Сещам се за онзи екс министър Цветко Цветанов, ... онзи с 6 - те апартамента дето щеше да оправи нещата ,... да премахне стоп - патроните.... ми хора неможе да имаш помошно средство - стоп - патрон което след 11 метър е точно помощно средство , а в същото време под 11 метра да се води боеприпас с повишен смъртоносен ефект.
Нетрябва заради един един боклук да гори задължително и един честен човек.
Боже милостиви ... до кога ще горят колеги заради такива неуредици ... в САЩ е правен експеримент където въоръжен с нож напада полицай ... установило се, че полицая може да се защити от нападателя ако дистанцията е над 7 метра, но стига да е отлично подготвен.... Какво щеше да стане ако гадния манго беше удари колегата ....
Манго си е получил каквото трябва, а колегата извън ареста и дори парична награда да му дадат + отпуска и това да е за назидание за всички.

Гост

#50

2013-04-03 17:10

Ако не защитим полицаите, скоро в полицията ще останат само хора, чиято мотивация е не да работят, а да "заработват".